Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
9

545.000 €

Domeniu privat cu iazuri in apropiere de Piatra ...

Vaduri

8 camere
300 mp
4.700 mp teren
2011
Agenție

5 luni în urmă
3

27.000 €
21.77 € / mp

Teren splendid Vaduri cu utilități si vecini de ...

Vaduri

1.240 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

31.500 €
22.96 € / mp

Teren deosebit in apropiere de lac com.Alexandr ...

Vaduri

1.372 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

17.500 €
20.47 € / mp

TEREN VADURI

Vaduri

855 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
60

422.290 €
349.000 €

Casa spatioasa de vanzare

Vaduri

340 mp utili
2008
Agenție

10 luni în urmă
12

95.000 €

CASǍ + HALĂ + teren intravilan 1161 mp ALEXANDR ...

Vaduri

3 camere
78 mp
1.161 mp teren
2011

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
13.20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

120.000 €

Vand casa din caramida + dependinte + teren 150 ...

Secu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

3.999.999 €

4 HALE 3500mp+CurteBETON 16000mp GAZE+20Kv1Mw+3 ...

Secu

La ~5km distanță

16.000 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
20

147.000 €

Casa ideala - 3 dormitoare, 1400 mp teren

Secu

La ~5km distanță

140 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

93.000 €

Casa noua - 2800 mp teren

Secu

La ~5km distanță

80 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

La ~5km distanță

23.000 mp teren
f.s. 85 m
Agenție

10 luni în urmă
8

166.660 €
20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
12

49.900 €
22.51 € / mp

Teren comuna Alexandru cel Bun , drumul spre Bi ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

36.750 €
20.99 € / mp

Teren 1751 mp Scaricica - comuna Alexandru cel ...

Scăricica

La ~5km distanță

1.751 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
19

85.000 €

Casa + Teren de vanzare – Pangarǎcior

Pângărăcior

La ~5km distanță

5 camere
211,5 mp
1.688 mp teren
2009
Agenție

Mai mult de un an
20

130.000 €

Vila comuna Pangarati-judetul NEAMȚ

Pângărăcior

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.227 mp teren
2011
Agenție

9 luni în urmă
11

70.000 €

CASǍ cu teren 130 mp ALEXANDRU cel BUN

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

5 camere
114 mp
130 mp teren
1999
Agenție

5 luni în urmă
4

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier, Alexandru cel Bun (Jud. Neamt) ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

27.600 €
23 € / mp

Teren 1200 mp Vadurele - comuna Alexandru cel B ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

27.000 €
26.39 € / mp

Teren 1,023mp Vadurele (Alexandru cel Bun) / St ...

Vădurele (Alexandru cel Bun)

La ~5km distanță

1.023 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €
7.50 € / mp

TEREN intravilan 3600 mp PÂNGǍRAȚI - PRELUCA

Preluca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
16

130.000 €

Casa de vanzare Preluca P+1

Preluca

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
500 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

80.000 €

Casa de vanzare sat Agarcia, judetul Neamt

Agârcia

La ~5km distanță

4 camere
127 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

64.000 €

Vilă D+1+M spațioasă, ideal&#259 ...

Agârcia

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 luni în urmă
10

81.500 €

Casă de vânzare – Zona Agarcia, ...

Agârcia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.657 mp teren
Construcții