Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare com.Ghindaoani

Ghindăoani

4 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

40.000 €

Casa traditionala locuibila

Ghindăoani

4 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

41.900 €

Vand casa cu teren la tara

Bălțătești

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
1

40.240 €
5.59 € / mp

Teren de 7.200 mp amplasat in com. Baltatesti J ...

Bălțătești

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

40.240 €
5.59 € / mp

Teren de 7.200 mp amplasat in com. Baltatesti J ...

Bălțătești

La ~5km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

3.900 €
1 € / mp

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

90.000 €

Casă Renovată și Teren Generos – Valea Arini (B ...

Bălțătești

La ~5km distanță

3 camere
193 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

51.000 €

Vand casa + teren - sat Bal?ate?ti, jud. Neam?

Bălțătești

La ~5km distanță

4 camere
3.342 mp
2.285 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0 € / mp

Vand teren intravilant

Valea Arini

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

169.700 €

Casa cu Spatiu Comercial in Neamt

Curechiștea

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

39.000 €
13 € / mp

Teren 3,000mp Oslobeni / Strada Oslobeni punct ...

Oșlobeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

88.000 €

Vand Casa Noua , la 4 km de orasul Targu Neamt( ...

Topolița

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

650.000 €

Casă cu 20 camere în Agapia

Agapia

La ~10km distanță

20 camere
1.200 mp
7.850 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

398.000 €

Pensiune de vanzare , Agapia - judetul Neamt

Agapia

La ~10km distanță

13 camere
600 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
20

1.450.000 €

Domeniu fabulos zona Varatec

Agapia

La ~10km distanță

12 camere
600 mp
18.000 mp teren
1890
Agenție

3 luni în urmă
20

150.000 €

Casa + teren 3.863 mp – Agapia, jud. Neamț

Agapia

La ~10km distanță

6 camere
465 mp
3.683 mp teren
1992
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

400.000 €

Pensiune 13 camere,750 mp, 2000 mp de teren, la ...

Agapia

La ~10km distanță

750 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

8.000 €
12.68 € / mp

Teren de vanzare - Agapia, Neamt

Agapia

La ~10km distanță

631 mp
631 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

56.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Agapia

Agapia

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400.000 €

Pensiune 13 camere,750 mp, 2000 mp de teren, la ...

Filioara

La ~10km distanță

750 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

56.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Agapia

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

135.000 €

DOUA CASE - filioara com agapia neamt

Agapia

La ~10km distanță

6 camere
140 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

77.000 €

CASA Agapia-Filioara! Oaza de Spiritualitate: C ...

Filioara

La ~10km distanță

104 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200.000 €

Vand casa cu spatiu comercial la parter

Târpești

La ~10km distanță

4 camere
340 mp
Agenție

9 luni în urmă
1

27.300 €
7 € / mp

Teren 2300+1600 mp cu deschidere 16 m, Negresti ...

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

30.000 €
5.53 € / mp

Teren Com. Negresti- jud. Neamt

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

5.421 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

55.000 €

Casa cu teren in negresti

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

6 camere
150 mp
Agenție

9 luni în urmă
1

27.300 €
7 € / mp

Teren 2300+1600 mp cu deschidere 16 m, Negresti ...

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

75.000 €

Casa de vanzare, 3 camere, 70 mp, Dobreni / Neg ...

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
650 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

32.000 €
3.86 € / mp

Teren 8,300mp Negresti (Dobreni) / Drumul DEALU ...

Negrești (Dobreni)

La ~10km distanță

8.300 mp teren
Construcții