Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

110.000 €

Proprietate cu potential: casa batraneasca + te ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

4 camere
170 mp
386 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

150.000 €

Sangeorgiu de Mures - Vanzare casa noua - Str. ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

4 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

79.000 €

Proprietate exclusiva cu poten?ial turistic Bez ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

5 camere
849 mp
849 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

80.000 €

Casa de vanzare-Sg.de Padure

Central, Sângeorgiu de Pădure

4 camere
201 mp
Agenție

5 luni în urmă
19

215.000 €

Apartamente premium cu 3 camere in cartier rezi ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

3 camere
96 mp
Etaj 2
2025
Agenție

5 luni în urmă
17

294.000 €

Casa boutique in Sangeorgiu de Mures zona exclu ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

5 camere
460 mp
460 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
19

220.400 €

Casa De Vacanta cu vedere la lacul Bezid-OPORTU ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

4 camere
4.500 mp
4.500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 220,400 € și 220.500 €
Agenție

6 luni în urmă
19

317.800 €

Vila superba de vanzare in Sangiorgiu, zona exc ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

4 camere
513 mp
513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

55.000 €

Grajd de vanzare Sangeorgiu de Padure jud mures

Central, Sângeorgiu de Pădure

5 camere
6.000 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

815.000 €

Spa?iu industrial de vanzare in Sangeorgiu de P ...

Sângeorgiu de Pădure

2.500 mp utili
5.605 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €

Cssa de vanzare Viforoasa

Viforoasa

La ~5km distanță

287 mp
287 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

79.000 €

Proprietate exclusiva cu potential turistic Bez ...

Bezid

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

220.000 €

Casa unica Calimanesti jud.Valcea posibilitate ...

Călimănești

La ~10km distanță

4 camere
149 mp
452 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

107.000 €

Casa de vanzare in Calimanesti

Călimănești

La ~10km distanță

1 camere
72 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

42.500 €

vand casa de locuit

Călimănești

La ~10km distanță

120 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

6.000 €
11.54 € / mp

Teren intravilan intre case locuite, in Troita,

Troița

La ~10km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

35.000 €
10.29 € / mp

Teren intravilan

Trei Sate

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €

Elado emeletes haz Harmas faluban, Csokfalvan, ...

Trei Sate

La ~10km distanță

3 camere
Agenție

9 luni în urmă
2

35.000 €

casa de vacanta

Trei Sate

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
1.355 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

49.900 €

Vand casa cu 5 cam.in com.NEAUA sat Ghinesti

Ghinești

La ~10km distanță

5 camere
120 mp
2.100 mp teren
f.s. 25 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,900 € și 50.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă

55.000 €

Domeniu de 3.400 mp cu traditionala casa, Suvei ...

Suveica

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

55.000 €

Casa traditionala,zona pitoreasca,domeniu de 3. ...

Suveica

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
3.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

55.000 €

Casa traditionala,zona pitoreasca,domeniu de 3. ...

Suveica

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
3.400 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
10

35.000 €

Casa de vanzare Ghindari

Ghindari

La ~10km distanță

2 camere
100 mp
1.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

44.900 €

Vand casa cu 4 cam.in GALATENI

Gălățeni

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
1.400 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

56.900 €

Vand casa-cabana in com.Madaras ,sat Galateni

Gălățeni

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

118.000 €

Casa noua de vanzare GALATENI

Gălățeni

La ~10km distanță

120 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.000 €
11.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Galesti, judetul M ...

Gălești

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

39.000 €

casa de vanzare

Gălești

La ~10km distanță

3 camere
Agenție

1 lună în urmă
8

59.000 €

Apartament 3 cam 56mp+curte si gradina 503mp + ...

Gălești

La ~10km distanță

3 camere
56 mp
56 mp teren