Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
19

4.800 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Cladire de birouri / clinica medicala / spatiu ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

1.432 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
13

55.000 €
/ lună 16.18 € / mp / lună

Domeniu de 3.400 mp cu traditionala casa, Suvei ...

Suveica

La ~10km distanță

2 camere
3.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 84 mp, Miercurea Nira ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren 700mp in Miercurea Nirajului

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

70.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat proprietate industriala, hala de p ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

390 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare service de inch ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

405 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez sp.comercial, de mag,alimentar,birou, ...

Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

81 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

422 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Spațiu comercial | Miercurea Nirajului

Est, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

383 €
/ lună 4.51 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru magazin, atelier sau ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

85 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Clădire industrială – Hale – Miercurea Nirajulu ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

Agenție

Azi
2

5.000.000 €
/ lună 20.10 € / mp / lună

Teren 248734 aprox 25 Hectare, Parc Industrial

Găiești

La ~10km distanță

248.734 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

900 €
/ lună

Tur 3D! Proprietate versatila:rezidential comer ...

Bereni

La ~15km distanță

11 camere
1.027 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

1.317 €
/ lună
1.089 €

Tur 3D! Proprietate versatila:rezidential/ come ...

Bereni

La ~15km distanță

11 camere
1.027 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,089 € și 1.093 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.400 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati

Lăureni

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

324 €
/ lună

Casa de inchiriat in loc. Coroi

Coroi

La ~15km distanță

2 camere
68 mp
557 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

231 €
/ lună

Dau in chirie sau vand casa in Valea Larga, 100 ...

Valea

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

160.000 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Teren agricol cu casa de lemn

Valea

La ~15km distanță

2 camere
9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Goagiu

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

10 ari-, zona Vatman

Acățari

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

573.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Livezeni cu deschidere 110 m l ...

Ivănești

La ~15km distanță

21.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Ivănești

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

Ieri
7

402.000 €
/ lună 62.99 € / mp / lună

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, ...

Ivănești

La ~15km distanță

6.382 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

33.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi 424664 mp, utilitati complete, proiect i ...

Sânișor

La ~15km distanță

664 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren zona Livezeni Sanisor Certificat de Urban ...

Sânișor

La ~15km distanță

424 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
4

180.000 €
/ lună 38.96 € / mp / lună

Teren intravilan | 7 parcele | Ivanesti (com. L ...

Sânișor

La ~15km distanță

4.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan premium 1690 mp in Bozeni ...

Bozeni

La ~15km distanță

1.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 2 Camere | 62 mp | Bloc Nou 2023 | I ...

Bozeni

La ~15km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 72mp, parcare, Zona Gre ...

Bozeni

La ~15km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 5
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament,

Bozeni

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4