Proprietăți unice: 165
Proprietari: 24
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
9

660.000 €

Vand atelier / fabrica mobila

Sângeorgiu de Mureș

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

75.000 €

Casă – Sg. de Mureș – Zona Primăriei

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
50 mp
125 mp teren
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

65.000 €
130 € / mp

Teren 500 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

93.000 €
124 € / mp

Teren 750 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

750 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
5

120.000 €

Casa cu etaj,159 mp,teren 700 mp,asfalt,ilumina ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
159 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
110.09 € / mp

Teren 545 Mp Cu PUZ ptr Duplex/Single si utilit ...

Sângeorgiu de Mureș

545 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

126.000 €
78.75 € / mp

Teren 1 600 Mp Amenajat Pavaj De Vanzare, Str M ...

Sângeorgiu de Mureș

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

75.000 €

🏡 Apartament cu 2 camere de vânzar ...

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

88.000 €

Apartament cu 3 camere decomandat, Sângeorgiu d ...

Sângeorgiu de Mureș

3 camere
70 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

73.440 €
60 € / mp

Teren intravilan 1224 mp.Sangeorgiu de Mures zo ...

Sângeorgiu de Mureș

1.224 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

65.430 €
15 € / mp

Teren 4 362 Mp Intravilan de Vanzare, Str Capri ...

Sângeorgiu de Mureș

4.362 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

92.000 €

Apartament cu 2 camere, parcare, 50mp, Zona San ...

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
50 mp
Parter
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

295.000 €

Casa pe un singur nivel-Sangeorgiu de Mures

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

364.560 €
301.290 €

Casa 4 camere,177mp,600mp teren,gard, pavaj,gaz ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
110 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

350.000 €
7 € / mp

Vand teren extravilan 5 Ha in Tofalau

Sângeorgiu de Mureș

50.000 mp teren
f.s. 150 m
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

250.000 €

Vand spatiu comercial in Sangeorgiu de Mures S ...

Sângeorgiu de Mureș

2E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

45.000 €

Vand ap.cu 1 cam.in Sangeorgiu de Mures

Sângeorgiu de Mureș

1 camere
26 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă

550.000 €
12.04 € / mp

Vand teren extravilan S=45700mp.in Sangeorgiu d ...

Sângeorgiu de Mureș

45.700 mp teren
f.s. 150 m
Pășune
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
18

248.999 €

Casa individuala 4 camere, 140 mp utili, 600 mp ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
140 mp
600 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
8

155.000 €
160.000 €

Casă familială spațioasă în zonă liniștită | Sâ ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
95 mp
308 mp teren
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 159.000 €
Agenție

3 luni în urmă
15

175.000 €
179.000 €

De vanzare casa singur in curte, 3 camere, Sg. ...

Sângeorgiu de Mureș

3 camere
123 mp
500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
4

800.000 €
33.76 € / mp

Afacere de Vanzare/ Pepiniera Moderna cu Teren ...

Sângeorgiu de Mureș

23.700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

75.000 €
80.000 €
73.53 € / mp

Teren 1 020 Mp Intravilan, de Vanzre, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
11

94.900 €
92.000 €

Apartament 2 camere de vânzare –bloc nou, zona ...

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

93.500 €

Apartament 4 camere – Sg. de Mureș – Zona Școli ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
87 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

94.000 €

Apartament 2 camere – Sg. de Mureș – Zona Nordu ...

Sângeorgiu de Mureș

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 1
2026
Agenție

6 luni în urmă
17

270.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere, 4 bai, teren 1540m ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
240 mp
1.540 mp teren
Parter / 1
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

155.000 €

Duplex modern finisat la cheie | Sângeorgiu de ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
120 mp
300 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

171.820 €

Casa 4 camere, zona Spitalul nou de Oncologie 0 ...

Sângeorgiu de Mureș

4 camere
116 mp
250 mp teren
2023
Agenție

8 luni în urmă
7

63.500 €

De vanzare apartament 1 camera Sangeorgiu de M ...

Sângeorgiu de Mureș

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
2010