Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
13

105.000 €

Casa spatioasa cu garaje in Seini | De Vanzare ...

Săbișa

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

109.000 €

CASA in Seini Ideala pentru cei care cauta lini ...

Săbișa

2 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

195.000 €

Casa P+M de vanzare, Seini - Maramures

Săbișa

4 camere
180 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
4.83 € / mp

Teren 14500 MP in Sabisa langa Soseaua Principa ...

Săbișa

14.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

85.000 €

Ilba, casa caramida, 40 ari teren

Ilba

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

36.500 €

Ilba, 3 camere, etaj 3

Ilba

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3
2020
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.000 €

Garsoniera Ilba mobilata, utilata

Ilba

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1 / 3
3E

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

26.000 €

vand apartament ilba

Ilba

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

28.900 €

Vand casa individuala in sat Ilba, Maramures

Ilba

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

84.000 €
16.15 € / mp

Teren intravilan in exclusivitate, comision 0, ...

Ilba

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 31.700000762939 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

1.350.000 €

DE VANZARE Pensiune cu piscina, pastravarie, zo ...

Ilba

La ~5km distanță

3.000 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

51.000 €

Casa 115 m sat Pomi 1 Hectar pamant

Pomi

La ~5km distanță

5 camere
115 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

65.000 €

Casa cu 3 camere, renovata integral | Teren 4.7 ...

Pomi

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
4.748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
13

115.000 €

Casa 135mp si 1.700mp Teren loc. POMI

Pomi

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

De vinzare

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
0,5 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
22

59.900 €

Casă din cărămidă cu teren generos de 2460 mp ș ...

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
148 mp
2.460 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
21

45.000 €

Casă de vânzare în Borlești, comuna Pomi

Borlești

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
3.724 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

55.000 €

Casa + teren de 17.000 m2 de vanzare in sat Aci ...

Aciua

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

6 luni în urmă
12

2.470.000 €
89.11 € / mp

Plantatie de afine la cele mai inalte standarde ...

Vest, Seini

La ~5km distanță

27.720 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

72.000 €
12 € / mp

Seini, str. Tineretului, 60 ari teren

Seini

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.000 €
1.54 € / mp

vand locuri de casa in seini

Seini

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
3

26.999 €
18.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

124.850 €

Casa, Beci, Terasa Acoperita, Magazie, Carport, ...

Central, Seini

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

109.000 €

CASA in Seini Ideala pentru cei care cauta lini ...

Central, Seini

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
1.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

84.500 €
768.18 € / mp

vand casa semifinisata in localitatea Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

110 mp
110 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

84.500 €

vand casa semifinisata

Central, Seini

La ~5km distanță

125 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

124.850 €

Casa moderna, luminoasa ?i spa?ioasa

Exterior Vest, Seini

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

109.000 €

Casa cu teren de vanzare Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

2 camere
119 mp
1.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

26.999 €
18.76 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Seini

Central, Seini

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

54.000 €

Vand proprietate in Seini: casa, teren ?i casu? ...

Central, Seini

La ~5km distanță

4 camere
26 mp