Case Terenuri
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
12

185.000 €

Parte duplex Ocolis , D+P+E

Ocoliș

5 camere
185 mp
700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
15

69.500 €

Casa la rosu cu 4 camere 2 bai Ocolis

Ocoliș

4 camere
119 mp
700 mp teren
Parter / 1
Agenție

8 luni în urmă
11

49.500 €

OCOLIS casa batraneasca cu sura si 14 ari teren ...

Ocoliș

2 camere
68 mp
1.400 mp teren
f.s. 26 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

17.000 €
28.33 € / mp

Ocolis, teren de vanzare cu propiect de casa si ...

Ocoliș

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

129.900 €

Vând casă P+1 446mp în Ocoliș, Maramureș, teren ...

Ocoliș

2 camere
446 mp
1.000 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan 26 ari Ocoli?, zona buna, ampl ...

Ocoliș

2.367 mp
2.367 mp teren
f.s. 8 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

100.000 €

Casa P+M cu 2 corpuri, garaj si teren generos ~ ...

Ocoliș

4 camere
190 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

258.000 €

Vila moderna cu jacuzzi & zona lounge premium, ...

Ocoliș

4 camere
128 mp
Agenție

2 luni în urmă
30

98.000 €
100.000 €

Casa noua de vanzare

Ocoliș

4 camere
110 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

105.000 €

Baia Mare Casa noua de vanzare COMISION 0%

Ocoliș

4 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan 26 ari Ocoli?, zona buna, ampl ...

Ocoliș

2.367 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

3 luni în urmă
20

315.000 €

Casa individuala de vanzare Satu Nou de Jos, ju ...

Ocoliș

4 camere
200 mp
Agenție

4 luni în urmă
18

265.000 €
255.000 €

Casa individuala zona Lucaciu

Ocoliș

4 camere
108 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €

Casa de vanzare !!!

Ocoliș

140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

310.000 €

Proprietate deosebita in Ocolis

Ocoliș

6 camere
270 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.750 €
3.50 € / mp

Vand teren Ocolis, aproape de biserica

Ocoliș

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

155.000 €

Casa de vanzare, Zona deosebita

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

145 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

258.000 €

Casa Satu nou de Jos

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

4 camere
127 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

580 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
2

6.000 €

Satu Nou de Jos, 5 ari teren

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
7

130.000 €

Satu Nou de Jos, casa noua

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

315.000 €

Casă individuală de vânzare – Satu Nou de Jos, ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
550 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

315.000 €

Casa ultramoderna construc?ie 2025 | 252 mp uti ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

4 camere
211 mp
654 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

142.000 €

Casa noua, 114 mp utili, semifinisata Satul Nou ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5 camere
114 mp
530 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

227.000 €

Satu Nou de Jos, casa noua, finisata

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

245.000 €

Casa noua, P+1 260 mp utili | finisata la cheie ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

138.000 €

Casa parter,stil mediteranean, Satu Nou de jos ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

5 luni în urmă
18

175.000 €
165.000 €

Casa individuala de vanzare, 131 mp, in Ansambl ...