Proprietăți unice: 69
Proprietari: 13
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
24

186.200 €

Tancabesti - Snagov Casa 3 camere Lot 1726MP!

Tâncăbești

3 camere
94 mp
1.726 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

3 zile în urmă
5

37.000 €
37 € / mp

OPORTUNITATE | TEREN | SNAGOV TANCABESTI | CASA ...

Tâncăbești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

1.030.726 €

Vila cu 4 camere de vanzare in comunitatea Mari ...

Tâncăbești

4 camere
257,57 mp
513,17 mp teren
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

650.000 €

Casa de Vanzare | Tancabesti - Snagov | Piscina ...

Tâncăbești

11 camere
380,3 mp
1.204 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

330.000 €

Casa de Vanzare | Tancabesti - Snagov | 630 mp ...

Tâncăbești

6 camere
200 mp
630 mp teren
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 330,000 € și 340.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

100.000 €
200 € / mp

MEGA OCAZIE SE VAND PARCELE LA CEL MAI BUN PRET ...

Tâncăbești

500 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

4 zile în urmă

110.000 €

Casa 313 mp Teren 625 mp Snagov Tancabesti

Tâncăbești

5 camere
314 mp
625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

68.000 €
17 € / mp

Teren de vanzare.langa case

Tâncăbești

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

108.630 €

Vanzare teren intravilan, Tancabesti-Ilfov, 120 ...

Tâncăbești

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

260.000 €

Casa individuala - Ponton - Vedere libera la la ...

Tâncăbești

3 camere
70 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
8

284.500 €

Vila Noua Complex Snagov, Ponton Si Acces La La ...

Tâncăbești

3 camere
203 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
25

135.000 €

Casă 3 camere + pod mansardabil | teren 538 mp ...

Tâncăbești

3 camere
115 mp
538 mp teren
f.s. 11.619999885559 m
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
11.85 € / mp

Teren intravilan Tancabesti Equestria, 3.292 mp ...

Tâncăbești

3.292 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

40.000 €
48.000 €
40 € / mp

Teren Tancabesti ingradit

Tâncăbești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

792.495 €
55 € / mp

Teren comercial Snagov 14.409 mp - ideal showro ...

Tâncăbești

14.409 mp teren
f.s. 100 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

70.000 €
27.83 € / mp

Loturi de teren intravilan in suprafata de 715 ...

Tâncăbești

2.515 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
12

6.800.000 €

Perla Senior Snagov

Tâncăbești

9.000 mp utili
13.000 mp teren
4E
2008
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

36.500 €
45.34 € / mp

Tancabesti - Reinvierii Teren intravilan 805mp

Tâncăbești

805 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
180 € / mp

Snagov - Tancabesti, deschidere la Lac. 1250mp, ...

Tâncăbești

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

60.000 €

VANZARE CASA/TEREN BATRANEASCA TANCABESTI

Tâncăbești

3 camere
70 mp
634 mp teren
f.s. 33 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

65.000 €
13 € / mp

Teren extravilan | Tâncăbești | 5000mp

Tâncăbești

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
10

201.500 €

CONSTRUCTIE P+M 145mp + TEREN 2600 mp ~ SNAGOV ...

Tâncăbești

4 camere
145 mp
2.600 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

372.000 €
188.26 € / mp

Teren Intravilan - Zona Snagov

Tâncăbești

1.976 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
9

80.000 €
8 € / mp

Oportunitate de investitie | Teren intravilan d ...

Tâncăbești

10.000 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
22

576.500 €
250 € / mp

Teren Intravilan | Deschidere Lac Snagov | Pont ...

Tâncăbești

2.306 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

365.560 €
185 € / mp

Teren cu deschidere la lacul Snagov

Tâncăbești

1.976 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

80.000 €

Spațiu comercial de 60mp de vânzare

Tâncăbești

60 mp utili
2019
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
57

1.200.000 €

Vila individuala P+1+M cu deschidere la Lacul S ...

Tâncăbești

8 camere
605 mp
1.785 mp teren
2004
Agenție

8 luni în urmă
4

300.000 €
150 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN – T&#194 ...

Tâncăbești

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

1.400.000 €
93.33 € / mp

Teren de vanzare DN1 B - Snagov - 15 000 mp

Tâncăbești

15.000 mp teren
Construcții