Case Terenuri
Proprietăți unice: 58
Proprietari: 6
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

175.000 €
70 € / mp

Teren ideal pentru rezidențial – Izvorani, zonă ...

Izvorani

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

595.000 €

Vilă cu Vedere si acces la Lac Snaov– visul ...

Izvorani

7 camere
441 mp
4.000 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
20

1.350.000 €
1.440.000 €

Vila individuală cu piscină și deschidere la la ...

Izvorani

5 camere
300 mp
3.000 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

270.000 €
315.000 €
90 € / mp

Teren Snagov Izvorani

Izvorani

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

105.000 €

Casa Vacanta Izvorani

Izvorani

3 camere
85 mp
2.350 mp teren
f.s. 9 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

62.900 €
85 € / mp

TEREN intravilan 740mp Izvorani Ilfov Delta Sna ...

Izvorani

740 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

285.000 €
190 € / mp

Acces direct la lac, utilități, loca& ...

Izvorani

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

595.000 €

Vila Snagov-Izvorani

Izvorani

5 camere
400 mp
4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

690.000 €

Vilă cu 7 camere de vânzare

Izvorani

7 camere
448 mp
4.181 mp teren
2007
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

325.000 €
130 € / mp

Izvorani - teren cu deschidere la lac

Izvorani

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
46

1.440.000 €

VILA SUPERBA/MOBILATA/UTILATA/PISCINA/CURTE 300 ...

Izvorani

5 camere
300 mp
3.000 mp teren
2016
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

899.000 €
74.92 € / mp

Preț ajustat | Teren 12.000 mp cu deschidere la ...

Izvorani

12.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

161.000 €

Casa Ciolpani-Teren generos-Direct proprietar

Izvorani

4 camere
138,3 mp
500 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
12

14.999 €
39.06 € / mp

Vanzare teren Snagov - Izvorani, Strada Gradina ...

Izvorani

384,8 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

28.500 €
37.06 € / mp

Vanzare teren Snagov - Izvorani, Strada Gradina ...

Izvorani

769,6 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

30.000 €
30 € / mp

Ciolpani Izvorani cu deschidere la asfalt si to ...

Izvorani

1.000 mp
1.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
3

180.000 €
40 € / mp

Teren intravilan - 4500 mp - Izvorani - Padurea ...

Izvorani

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

600.000 €
630.000 €

Vila 6 camere-teren 1800mp-Snagov Izvorani-lac

Izvorani

4 camere
180 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

31.000 €
50 € / mp

OCAZIE!!! Teren lipit de padure cu acces foarte ...

Izvorani

620 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

27.722 €
23.500 €
60.40 € / mp

Vand lot teren amplasat la padurea Snagov, prom ...

Izvorani

459 mp
459 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

35.012 €
30.799 €
75.29 € / mp

Vand lot teren cu autorizatie si proiect la pad ...

Izvorani

465 mp
465 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,012 € și 38.400 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.000 €
170 € / mp

Teren Lacul Snagov

Izvorani

700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

105.000 €

Casa Vacanta Izvorani

Izvorani

85 mp
2.350 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

849.900 €

Ag BRASADAS vinde Vila cu 20 camere 836mp UTILI ...

Izvorani

20 camere
836 mp
4.650 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

100.000 €
199.20 € / mp

Proprietar Teren de 502m Izvorani - Ilfov

Izvorani

502 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

96.900 €
33.65 € / mp

Izvorani -strada Gradinarilor Teren intravilan ...

Izvorani

2.880 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

162.000 €
45 € / mp

Ciolpani Izvorani 3600 mp desch 32 mp utilitati ...

Izvorani

3.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

92.430 €
39 € / mp

Ciolpani Izvorani 2370 mp desch 41 m la Sos Pri ...

Izvorani

2.370 mp teren