Proprietăți unice: 284
Proprietari: 60
Agenție

3 luni în urmă
19

309.000 €

FOR SALE/Casa Medeea /Buftea/Cartier Vile/Padur ...

Central, Buftea

5 camere
145 mp
600 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

3 luni în urmă
16

255.000 €

Vila individuala de vanzare in Buftea | Noua 20 ...

Central, Buftea

5 camere
168 mp
430 mp teren
f.s. 49 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

60.000 €
112.57 € / mp

Teren 533 mp - Buftea

Exterior Sud, Buftea

533 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

110.000 €
137.50 € / mp

Buftea-Independentei

Exterior Vest, Buftea

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

476.000 €
545.000 €
69.87 € / mp

Buftea- Cartier Tineretului- Magnoliei

Exterior Vest, Buftea

6.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

140.000 €
90.79 € / mp

Teren intravilan construibil Buftea central, in ...

Central, Buftea

1.542 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

95.000 €

Buftea, apartament 3 camere, centrala proprie

Central, Buftea

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
40

309.999 €

Vila premium Buftea | Calul Balan | 215 mp | Ia ...

Central, Buftea

4 camere
216 mp
600 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

239.000 €
40.11 € / mp

BUFTEA - FLAMANZENI,TEREN 5958 MP,DESCHIDERE 24 ...

Central, Buftea

5.958 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
13

143.990 €

Casa Finalizata/ 450mp teren/ Buftea - Sabareni ...

Est, Buftea

4 camere
107 mp
440 mp teren
2023
Agenție

7 luni în urmă
7

126.000 €
129.90 € / mp

Teren cu toate utilitatile, asfalt, iluminat pu ...

Vest, Buftea

970 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
26

165.000 €

Vila Superba Buftea - Crevedia | Teren 419 mp

Buftea

4 camere
138 mp
419 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă

92.400 €
110 € / mp

Teren pentru casă cu priveliște la lacul Buftea ...

Nord-Vest, Buftea

840 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
23

226.000 €

Casa moderna cu 4 camere de vanzare Buftea

Nord-Vest, Buftea

4 camere
127 mp
522 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

86.990 €

Ap 3 camere Reabilitat Mobilat/Utilat Centrala ...

Central, Buftea

3 camere
67 mp
Etaj 2 / 3
1977
Agenție

5 luni în urmă
16

169.000 €

Casă 6 camere Buftea: Stil clasic, zonă verde ș ...

Central, Buftea

6 camere
195,5 mp
316 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
11

425.640 €
60 € / mp

Teren 7.094 mp Buftea lângă parc – POT 30%, CUT ...

Central, Buftea

7.094 mp teren
f.s. 21.25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
21

250.000 €
224.900 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Cent ...

Central, Buftea

5 camere
131,53 mp
300 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

70.128 €
48 € / mp

Teren Buftea 1461 mp, pret negociabil, in aprop ...

Vest, Buftea

1.461 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 70,128 € și 81.800 €
Agenție

6 luni în urmă
1

760.000 €
875.000 €
38 € / mp

Teren Buftea cu deschidere la drumul judetean l ...

Central, Buftea

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
16

163.722 €
135.308 €

Apartament 3 camere The Suburb Finisat complet ...

Nord, Buftea

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
21

970.000 €

Pensiune I Oportunitate de Investitie

Central, Buftea

18 camere
875 mp utili
2.153 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

65.000 €

Casă cu teren 400 mp – lâng&#2 ...

Central, Buftea

3 camere
100 mp
800 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
50

475.000 €

Vila Superba Buftea | Teren 1081 mp

Buftea

6 camere
250 mp
1.081 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
20

270.000 €
260.000 €

Casa Premium | Buftea | Garaj | Panouri solare ...

Buftea

4 camere
142 mp
500 mp teren
2022
Agenție

7 luni în urmă
8

839.776 €
32 € / mp

TEREN 26.500 mp -BUFTEA - INDUSTRIAL / COMERCIA ...

Periferie, Buftea

26.243 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

50.000 €
89.61 € / mp

Teren De Vanzare Buftea PT. Constructie zona Vi ...

Buftea

558 mp teren
f.s. 20.329999923706 m
Construcții
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
6

29.000 €
74.55 € / mp

Teren 389 mp deschidere 15 ml Buftea Str Indepe ...

Exterior Nord, Buftea

389 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
20

179.900 €
199.900 €

Vila 5 camere P+1 teren 502 mp Buftea Crevedia

Exterior Nord, Buftea

5 camere
125 mp
502 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
23.53 € / mp

Teren Gara Peris Ilfov

Nord, Buftea

85.000 mp teren
Construcții