Proprietăți unice: 284
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

250.000 €

Vand complet mobilat

Central, Buftea

4 camere
150 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

95.000 €

Buftea, 1600 mp teren si casa, 95000 euro

Central, Buftea

3 camere
100 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

188.000 €

Buftea Centru, casa parter, 188000 euro

Ultracentral, Buftea

3 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

155.000 €

Buftea Crevedia, vila P+M,155000euro

Central, Buftea

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

57.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Buftea

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.200 €

Prima inchiriere: Casa noua mobilata complet 3 ...

Central, Buftea

4 camere
158 mp
477 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

169.000 €

Casă parter modernă | 4 camere | Buftea

Sud-Vest, Buftea

4 camere
92 mp
508 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

90.000 €
45 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Buftea

Buftea

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
25

149.000 €

Casă P+M 4 camere Buftea | 2023 | 3 dormitoare ...

Nord, Buftea

4 camere
100 mp
190 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
50

259.000 €
256.000 €

Parter cu structură pentru etaj, curte amenajat ...

Est, Buftea

3 camere
110 mp
400 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
4

612.500 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE IN BUFTEA 12250MP

Central, Buftea

12.250 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

725.000 €
29 € / mp

Teren 25000 mp la sosea Buftea Corbeanca utilit ...

Nord, Buftea

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €

Casa de vânzare Buftea

Buftea

3 camere
70 mp
480 mp teren
1995
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

238.000 €
24.99 € / mp

VANZARE 9.525 MP. - BUFTEA - PADUREA RAIOASA

Central, Buftea

9.525 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
40.000 €
70 € / mp

Buftea teren intravilan

Vest, Buftea

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.500 €
17 € / mp

Loturi 500 mp Darza Buftea

Nord, Buftea

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

123.000 €
18.86 € / mp

Teren de vânzare Buftea, strada Tamași, zona Gă ...

Nord-Est, Buftea

6.522 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

89.000 €
111.25 € / mp

Vanzare teren intravilan imprejmuit 800mp Bufte ...

Sud-Vest, Buftea

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

365.000 €
26.07 € / mp

Teren sosea Unirii Corbeanca Buftea 14600 mp z ...

Central, Buftea

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

110.000 €

Casă de vânzare – Parter, Bufte ...

Central, Buftea

2 camere
98 mp
750 mp teren
2000
Agenție

2 luni în urmă
34

190.000 €

Casă p+1 , superbă de vânzare &# ...

Central, Buftea

6 camere
252 mp
750 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

656.200 €
696.000 €
50 € / mp

Teren 13.124 mp cu PUZ lotizare locuințe P+2E | ...

Buftea

13.124 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
27

279.000 €

Buftea, casa 4 camere

Central, Buftea

4 camere
140 mp
357 mp teren
Parter / 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

280.000 €

Casa de vanzare P+M si anexe, in Buftea, langa ...

Sud-Vest, Buftea

4 camere
140 mp
357 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.505.000 €
35 € / mp

Teren 43.000 mp A0 Bucuresti - Buftea

Nord, Buftea

43.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

970.000 €

PENSIUNE DE ÎNCHIRIAT SAU DE VÂNZARE ...

Est, Buftea

17 camere
741 mp
2.150 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

3 luni în urmă
24

140.000 €

Apartament | 3 Camere | Buftea | 2 Parcari | Pa ...

Exterior Vest, Buftea

3 camere
100 mp
Parter / 3
2010
Agenție

3 luni în urmă
2

2.640.000 €
40 € / mp

Buftea Dn7 - Teren Cu Deschidere La A0, 66000 M ...

Buftea

66.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

608.881 €
503.208 €
36.60 € / mp

Buftea, teren industrial 16.635 mp, acces paral ...

Nord-Est, Buftea

16.635 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
16

160.000 €

Casa noua Buftea, 25 min de Bucuresti (ruta Bu ...

Buftea

4 camere
145 mp
450 mp teren
2025