Proprietăți unice: 33
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
7

420.000 €

Teren industrial 6.233 mp hală + birouri acces ...

Central, Podu Iloaiei

Agenție

3 zile în urmă
8

30.000 €

Casa noua, intr-un cadru natural deosebit la 50 ...

Periferie, Podu Iloaiei

3 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

350.000 €

Hală industrială cu acces feroviar – Gara Sîrca ...

Central, Podu Iloaiei

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

220.000 €
22 € / mp

Teren intravilan 1 ha, deschidere 30 ml la DN28 ...

Periferie, Podu Iloaiei

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
6

73.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat tatarasi eta ...

Central, Podu Iloaiei

2 camere
52 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
18

179.900 €

Vanzare apartament premium la cheie | Moara de ...

Central, Podu Iloaiei

2 camere
70 mp
2021
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

119.000 €

Fara comision! Casa spa?ioasa la drum european, ...

Central, Podu Iloaiei

8 camere
400 mp
1.430 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

12.500 €
9.62 € / mp

Erbiceni Podu Iloaiei teren 1300 mp utilitati I ...

Podu Iloaiei

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

100.000 €

Spatii de la 401mp la 650mp, teren de la 699mp ...

Central, Podu Iloaiei

500 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

59.000 €

Casa E85, Podu Iloaiei, la strada

Central, Podu Iloaiei

3 camere
85 mp
314 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

10 luni în urmă
2

400.000 €
16.38 € / mp

Teren intravilan de vanzare Podu Iloaiei,24415 ...

Central, Podu Iloaiei

24.415 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
4

308.000 €
88 € / mp

COMISION ZERO% ! -Deschidere la DN28 lâng& ...

Est, Podu Iloaiei

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

19.000 €
38 € / mp

Teren la Strada EUROPEANA , CU TOATE UTILITATIL ...

Podu Iloaiei

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

84.500 €

PODU ROS - FARA RISC - ETAJ INTERMEDIAR - 3 CAM ...

Central, Podu Iloaiei

3 camere
40 mp
1971
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

220.000 €
22 € / mp

Teren intravilan 1 ha, deschidere 30 ml la DN28 ...

Central, Podu Iloaiei

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

130.000 €

CASA INDIVIDUALA , 140 MP UTILI , 2100 MP TEREN ...

Central, Podu Iloaiei

4 camere
140 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

130.000 €

CASA INDIVIDUALA , 140 MP UTILI , 2100 MP TEREN ...

Central, Podu Iloaiei

4 camere
140 mp
2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

170.000 €

Apartament cu 3 camere decomandat - Gara - mobi ...

Central, Podu Iloaiei

3 camere
71 mp
1981
8E
Agenție

1 lună în urmă
7

109.000 €
110.000 €

Apartament 2 camere Cantemir

Central, Podu Iloaiei

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

1 lună în urmă
1

110.000 €
11.70 € / mp

Teren 9500 mp intravilan Podu Iloaie,ptr.hala,d ...

Central, Podu Iloaiei

9.400 mp
9.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

81.900 €

Apartament 2 Camere Semidecomandat Cantemir

Central, Podu Iloaiei

2 camere
52 mp
1970
4E
Agenție

2 luni în urmă
3

70.000 €

Casa de vanzare + teren 1000 mp, intravilan, Po ...

Central, Podu Iloaiei

4 camere
128 mp
128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.911 €

Casa de vanzare + teren 1000 mp, intravilan, Po ...

Central, Podu Iloaiei

4 camere
128 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

67.000 €

Apartament 2 camere Podu De Piatra-Cantemir

Central, Podu Iloaiei

2 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

2 luni în urmă
4

13.000 €
25.34 € / mp

Loturi de teren intravilan in Podul Iloaiei cu ...

Central, Podu Iloaiei

513 mp
513 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

87.000 €
89.000 €

Apartament 3 camere Cantemir

Central, Podu Iloaiei

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție

4 luni în urmă
3

21.000 €
15.85 € / mp

Teren 1.325 mp Budai, Ia?i, langa lac , cu acce ...

Central, Podu Iloaiei

1.325 mp
1.325 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

1.399.000 €

POZI?IE STRATEGICA cu Poten?ial Major de Exploa ...

Central, Podu Iloaiei

6.076 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

30.000 €

vand casa P.Iloaiei

Central, Podu Iloaiei

63 mp
703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

6.807 €

Vanzare Casa in Sat Romanesti

Podu Iloaiei

3 camere
48 mp
3.050 mp teren