Proprietăți unice: 24
Proprietari: 7
Agenție

4 zile în urmă
3

91.663 €
13 € / mp

Teren intravilan 7051 mp / Lilieci-Sinesti

Sinești

7.051 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

126.000 €
7 € / mp

Teren extraviran

Sinești

18.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

586.800 €
18 € / mp

Teren Intravilan/ Sinesti Ialomita/ Zona Indust ...

Sinești

32.600 mp
32.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.000.000 €
10 € / mp

Teren agricol de vânzare – suprafa&# ...

Sinești

100.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
9

155.000 €

Sinesti -hala productie depozitare suprafata 13 ...

Sinești

Agenție

8 luni în urmă
2

40.000 €
4.54 € / mp

Teren 8,814mp Sinesti / Drumul Tarla 226/1

Sinești

8.814 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

135.000 €

Vanzare vila P+1, Loc. Sinesti, teren: 4.065 mp ...

Sinești

6 camere
180 mp
4.065 mp teren
f.s. 80 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5.150.000 €
12.88 € / mp

Teren intravilan, 40 ha, pretabil parc fotovolt ...

Sinești

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

110.000 €

Casa pe lac Livedea

Sinești

2 camere
60 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

3.500.000 €
6.14 € / mp

Baltile Hagiesti

Sinești

570.000 mp
570.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

25.000 €
25 € / mp

Lot de casa Lilieci

Sinești

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
14.000 €
14.53 € / mp

Teren intravilan 40km de Bucure?ti

Sinești

860 mp
860 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

70.000 €

Apartament 2 Camere Piata Veteranilor

Sinești

2 camere
38 mp
Etaj 10 / 10
1975
Agenție

2 luni în urmă
8

125.000 €

Casa Lilieci Ialomita de vanzare

Sinești

4 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.800.000 €
9 € / mp

Teren potential logistic - DN 2 Ganeasa

Sinești

200.000 mp
200.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

40.020 €
12 € / mp

Teren Intravilan | 3335mp | Com Sinesti, Sat Ca ...

Sinești

3.335 mp
3.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

14.000 €
14.01 € / mp

Teren 500 mp Lilieci

Sinești

999 mp
999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

110.000 €

Casa la curte 1000m2

Sinești

4 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

120.000 €

Vand casa(vila) DN2 la sosea

Sinești

5 camere
400 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €

Casa + Teren 1700m

Sinești

4 camere
150 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

11.900 €
16.39 € / mp

Sinesti-Livedea vanzare teren intravilan

Sinești

726 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Teren intravilan Sinesti Catrunesti 1200 mp jud ...

Sinești

Agenție

Mai mult de un an
2

96.500 €
5 € / mp

Teren 19,300mp Sinesti / DN 2

Sinești

19.300 mp teren
Agenție

Azi
3

25.500 €
2.02 € / mp

12.650 Mp teren agricol extravilan de vanzare S ...

Sinești

12.650 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

40.000 €

Vand casa in Sinesti Ialomita

Cătrunești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

60.888 €

Casă cu 2 camere în Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

60.888 €

Proprietate de vanzare langa Bucuresti

Lilieci

La ~5km distanță

2 camere
60 mp

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

55.000 €

Casa de vanzare in Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

170.000 €
13.60 € / mp

Tern intravilan, la 27 km de București, c ...

Lilieci

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

130.000 €

Vand vila Lilieci DN2

Lilieci

La ~5km distanță

4 camere
150 mp