Sinesti-Livedea vanzare teren intravilan

11.900 €
16.39 € / mp

Sineşti, Judeţul Ialomiţa

Suprafață teren:
726 mp

Descriere teren

Sinesi-LIvedea teren intravilan suprafata de 726mp deschidere 20ml la sosea la 105 km de DN2 ,toate actele in regula ,electricitate ,teren liber de constructii,pret=22 euro mp ID anun? : 1743620769
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 326960
Suprafață teren: 726 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 700 mp, în Amara
12.000 €
Județul Ialomița, Amara
700 mp teren
Teren de 860 mp, în Sinești
12.500 €
Județul Ialomița, Sinești
860 mp teren