Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
0.20 € / mp

Investitie - Balta ritm crestere excelent

Crunți

230.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

45.000 €
47.000 €

Casa noua in Crunti-Ialomita

Crunți

2 camere
55 mp
Agenție

3 luni în urmă

45.000 €
0.20 € / mp

Ocazie investitie unica

Crunți

230.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Apartament 3 camere decomandat - Mircea cel Bat ...

Mircea cel Bătrân

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 1
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

45.000 €

Vand/ schimb casa cu apartament.

Rovine

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

135.000 €

Apartament cu 2 camere , Rovine , Zona Pizza Ib ...

Rovine

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 4

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

169.000 €

Casa tip duplex P+M, mobilata si utilata comple ...

Gheorghe Doja

La ~5km distanță

4 camere
111 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
0.20 € / mp

Balta ritm crestere excelent - OCAZIE investiti ...

Reviga

La ~10km distanță

230.000 mp
230.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

51.500 €

Casa de vanzare com.Reviga, Jud. Ialomita

Reviga

La ~10km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

85.000 €
90.000 €

Locuinta P+M (2011) + Teren 1500mp - Ciochina I ...

Ciochina

La ~10km distanță

4 camere
163 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

38.500 €

Se vinde casa in comuna Ciochina, jude? Ialomi? ...

Ciochina

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.500.000 €

Vand plantatie de nuci si ferma

Ciochina

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

36.000 €

Vand casa la 45 minute de Bucuresti

Ciochina

La ~10km distanță

3 camere
98 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

90.000 €
95.000 €

Casa Noua 200mp Utili+ Terasa teren 1600mp Stru ...

Ciochina

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 98.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

42.000 €
0.84 € / mp

Vand 5 ha teren agricol extravilan - Ciochina, ...

Ciochina

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

27.500 €

Casa Ciochina, Ialomi?a, 4 camere, 1610 mp tere ...

Ciochina

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
1.610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

50.000 €

Vanzare vila in CAZANESTI (IL) - sos. Bucuresti ...

Căzănești

La ~10km distanță

5 camere
232 mp
845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

48.000 €

Teren si casa in centrul orasului Cazanesti Sch ...

Căzănești

La ~10km distanță

400 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

44.000 €
42.000 €

Casa de vanzare Ialomita

Fundata

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

20.000 €

Vand casa!

Fundata

La ~10km distanță

3 camere
2.300 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.500 €
4.40 € / mp

Vând teren 2158 mp, sat Fundata com Perieţi, st ...

Fundata

La ~10km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

70 €

De vanzare.

Fundata

La ~10km distanță

110 mp utili
2.580 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

21.000 €

Vand urgent 21.000 euro

Fundata

La ~10km distanță

5 camere
500 mp
Dezvoltator

2 luni în urmă
6

25.000 €
21.50 € / mp

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~10km distanță

1.163 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
21.50 € / mp

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~10km distanță

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

6.868 €
0.86 € / mp

Teren agricol 0,80 ha de vanzare Ialomita, acce ...

Andrășești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

65.000 €

Vand casa in comuna Andrasesti, Ialomi?a

Andrășești

La ~10km distanță

3 camere
560 mp
560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

27.000 €

Casa de vanzare Cocora, Ialomi?a

Cocora

La ~10km distanță

4 camere
85 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

30.000 €
0.80 € / mp

Cota teren arabil extravilan Cocora

Cocora

La ~10km distanță

37.500 mp
37.500 mp teren