Proprietăți unice: 1870
Proprietari: 686
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

95.000 €

Apartament 3 camere de vânzare – T&# ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
62 mp
Parter / 4
1978
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

100.000 €

Vânzare casă NOUĂ, P+1, strada Petrești, cartie ...

Primăverii, Târgu Jiu

5 camere
130 mp
212 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
42.31 € / mp

Vânzare loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ce ...

Bălești

520 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

85.000 €

De Vanzare spatiu comercial, Bld Nicolae Titule ...

9 Mai, Târgu Jiu

47 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

310.000 €

Vânzare casă *nouă - finisaje premium* - zona P ...

Sud-Vest, Târgu Jiu

4 camere
108 mp
551 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €

Garsonieră confort 1 de vânzare &#821 ...

9 Mai, Târgu Jiu

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Vânzare teren intravilan 20.386 mp în Câlnic–tr ...

Câlnicu de Sus

20.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

154.440 €
220 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona 9 Mai, Târgu ...

9 Mai, Târgu Jiu

702 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

125.000 €

Apartament 3 camere ultracentral | vedere panor ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
48,9 mp
Etaj 6
8E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €
81.54 € / mp

Vânzare teren intravilan 1533 mp, dublu acces - ...

Iezureni

1.533 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

344.850 €
285.000 €

Spatiu comercial 255 mp, central, Municipiul Tâ ...

Central, Târgu Jiu

230 mp utili
520 mp teren
1E
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

82.500 €

Apartament 2 camere 47 mp Targu Jiu, Strada Dac ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
47 mp
Etaj 1
1982
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

78.000 €
79.000 €

Apartament 2 camere, situat in Targu Jiu, Bld R ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
48 mp
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

270.000 €

Vanzare proprietate deosebita, mobilata și util ...

Novaci

6 camere
196 mp
5.384 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

90.000 €

Vânzare apartament 4 camere, etajul 1, strada N ...

9 Mai, Târgu Jiu

4 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1969
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
55.000 €

Casa de vanzare Bumbesti Pitic, Gorj

Bumbești-Pițic

3 camere
162 mp
817 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

98.000 €

Apartament de vânzare, 9 Mai – Mall, ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
48 mp
Etaj 1
1989
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
75.000 €

Apartament 3 camere, situat in Targu Jiu, Str. ...

9 Mai, Târgu Jiu

3 camere
44 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

64.000 €
12.80 € / mp

Teren Intravilan (5000 mp),situat in Lelesti, C ...

Lelești

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

64.900 €

💎 Apartament 4 Camere (83mp) cu Dublu Acces + ...

Central, Rovinari

4 camere
83 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

120.000 €

Casă la cheie Ana Ipatesc, cel mai bun raport c ...

1 Mai, Târgu Jiu

3 camere
120 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

51.000 €
53.000 €

Apartament 2 Camere Decomandat, Etaj 7/10, Alee ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
41 mp
Etaj 7 / 10
1979
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

142.900 €

Apartament cu 3 camere, ultracentral – T& ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
90 mp
Etaj 6
8E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

160.000 €

Apartament 3 camere de vânzare-Strada Trai ...

9 Mai, Târgu Jiu

3 camere
124 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
17

165.000 €

De Vanzare Spalatorie Auto + Anexe si Teren Afe ...

Nord, Târgu Jiu

216 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

150.000 €
130.000 €

Casă de vânzare în zona 1 Mai – Târgu Jiu | Com ...

1 Mai, Târgu Jiu

3 camere
90 mp
391 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

35.000 €

Vanzare casa cu teren generos, locatie deosebit ...

Mușetești

2 camere
55 mp
4.379 mp teren
1998
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

338.800 €
280.000 €

Caută anunțuri Search ... Căutar ...

Central, Rovinari

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

14.000 €
29.47 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 475 mp ...

Narciselor, Târgu Jiu

475 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
38

480.000 €

Proiect hotel 5 Stele în Rânca – Transalpina 44 ...

Rânca

4.000 mp utili
1.100 mp teren