Proprietăți unice: 1870
Proprietari: 686
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

56.000 €

Vand Garsoniera comfort 1, Zona Grivita, Etaj 1 ...

Grivița, Târgu Jiu

1 camere
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
7

17.500 €
5.02 € / mp

Vand teren, Scoarta, sat Linia Mare.

Central, Târgu Jiu

3.483 mp
3.483 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

57.500 €
23 € / mp

Teren Extravilan de vanzare Ana Ipatescu Tg-Jiu

Centura, Târgu Jiu

2.500 mp
2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

28.817 €

Casa batraneasca de vanzare comuna Farcasesti, ...

Central, Rovinari

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Bălești

2.444 mp
2.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

70.000 €

Apartament de vanzare

Central, Târgu Jiu

3 camere
40 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

113.000 €
12.07 € / mp

De Vanzare Teren 9.362 mp Targu Carbune?ti

Central, Târgu Cărbunești

9.362 mp
9.362 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Garsoniera 32 mp, Zona Centrala

Central, Târgu Jiu

1 camere
32 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

480.000 €

Vand apartament 3 camere

Romanești

3 camere
62 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

90.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat

Central, Târgu Jiu

2 camere
53 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Apartament cu 2 camere zona Piata mica

Central, Târgu Jiu

2 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

255.000 €

Casa 332 Mp, Teren 1000 Mp -Zona Primaverii

Primăverii, Târgu Jiu

5 camere
332 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

55.000 €

Casa de vanzare

Văgiulești

3 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
7

11.500 €
2.07 € / mp

Teren de vanzare | Balteni Moi

Bâlteni

5.544 mp
5.544 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

apartament 3 camere

Central, Rovinari

3 camere
57 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

58.000 €

Vânzare apartament 2 camere, 54 mp, etaj 2 - c ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
54 mp
Etaj 2
2E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

69.900 €
73.000 €

Vânzare apartament 2 camere *etaj 3* - Strada 2 ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
35 mp
Etaj 3 / 4
1977
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

91.000 €

Vânzare apartament 2 camere - parter – zonă cen ...

Central, Târgu Jiu

2 camere
48 mp
Parter
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €

Apartament 2 camere de vânzare – zon ...

9 Mai, Târgu Jiu

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.480 €
10 € / mp

Teren 2.948 mp, ideal construcție – oraș Tisman ...

Tismana

2.948 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

185.940 €
153.670 €

Vânzare apartament 3 camere tip Loft, Premium, ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
83 mp
Etaj 1
2024
Agenție

1 lună în urmă
6

69.999 €

Apartament 2 camere, 65 mp, Romanești

Exterior Sud, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
1986
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

920.000 €

Vânzare proprietate versatilă D+P+1+M, situată ...

Sud, Târgu Jiu

715 mp utili
2E
2006
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.000 €
13.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN ȘI EXTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

2.592 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

112.000 €

Apartament de vanzare zona centrala Str.Victori ...

Central, Târgu Jiu

3 camere
62 mp
Etaj 3
1986
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.000 €

Garsoniera de vanzare Targu Jiu Str. Slt. Mihai ...

Grivița, Târgu Jiu

1 camere
28 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
19

50.000 €

Apartament 3 camere -Rovinari -Gorj

Central, Rovinari

3 camere
72 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

49.500 €

Apartament 4 camere, situat in Rovinari, Str. M ...

Central, Rovinari

4 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

64.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan 641 mp *PUZ aprobat - utilităț ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

641 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

28.500 €
64.33 € / mp

Vânzare teren intravilan 443 mp– Târgu Jiu, str ...

Sud-Vest, Târgu Jiu

443 mp teren
Construcții