Case Terenuri
Proprietăți unice: 22
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

75.000 €
5 € / mp

Vand teren la Cantina

Polovragi

15.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

36.000 €

Vanzare casa traditionala, teren 1583 mp, Polov ...

Polovragi

3 camere
72 mp
1.583 mp teren
1965
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.000 €
13.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN ȘI EXTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

2.592 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.000 €
9.94 € / mp

Vanzare teren intravilan 6843 mp, aproape de Ma ...

Polovragi

6.843 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

50.000 €

Casă și teren de vânzare Polovragi - Racovița

Polovragi

5 camere
109 mp
1.466 mp teren
1950
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

65.000 €

Casă și teren Polovragi

Polovragi

3 camere
88 mp
917 mp teren
1972
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

73.540 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

3.677 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

60.000 €

Casă și teren de vânzare Polovragi

Polovragi

3 camere
87 mp
3.337 mp teren
1971
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

30.000 €
14.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

2.051 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

44.300 €
8.91 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI - STRADA IZVOARELE

Polovragi

4.972 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

17.500 €
7.06 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

2.478 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

14.000 €
7 € / mp

Teren intravilan

Polovragi

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.000 €

Vand casa locuibila in Polovragi, Gorj

Polovragi

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Teren extravilan

Polovragi

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

68.000 €
9.94 € / mp

Vanzare teren intravilan 6843 mp, sat Polovragi

Polovragi

6.843 mp
6.843 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
13

198.000 €

Vand proprietate la munte,poten?ial turistic.Zo ...

Polovragi

7 camere
180 mp
3.035 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

36.000 €

Vanzare casa traditionala, teren 1583 mp, Polov ...

Polovragi

3 camere
72 mp
1.583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

198.000 €

Proprietar.Vand proprietate la munte cu poten?i ...

Polovragi

6 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

45.000 €

Casa de vanzare

Polovragi

5 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

27.439 €
23 € / mp

Teren de vanzare in Polovragi, Gorj

Polovragi

1.193 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

75.600 €
28 € / mp

Teren de vanzare

Polovragi

2.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000.000 €

Complex Turistic Panoramic Ranca

Baia de Fier

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

65.000 €

Casa sta?iune munte

Baia de Fier

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

390.000 €

Pensiune + anexa | Teren 1863 mp | Ranca 35 min ...

Baia de Fier

La ~5km distanță

4 camere
1.862 mp

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

175.000 €

Hală si teren in centru Baia de Fier, Gorj