Proprietăți unice: 103
Proprietari: 24
Agenție

1 lună în urmă
8

165.000 €

Casa / Vila P+1 de vanzare Green City, 1 Decemb ...

Adunații-Copăceni

4 camere
187 mp
78 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.200 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Adunații-Copăceni

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

15.000 €
39.79 € / mp

Teren 377 MP | Darasti Vlasca Adunatii Copaceni ...

Adunații-Copăceni

377 mp
377 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
17

160.000 €

Green City - 1 Decembrie - Vila

Adunații-Copăceni

4 camere
120 mp
186 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2500mp, electricit ...

Adunații-Copăceni

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

135.996 €

Casa noua 137mp,la 14 km de Bucuresti

Adunații-Copăceni

4 camere
137 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

18.000 €
45 € / mp

Loturi de vanzare zona rezidentiala - Adunatii ...

Adunații-Copăceni

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

115.000 €

Vanzari Case / vile ILFOV - SUD 1 DECEMBRIE

Adunații-Copăceni

4 camere
175 mp
228 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

40.000 €
68.38 € / mp

Vanzari Terenuri

Adunații-Copăceni

585 mp
585 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

3.385.000 €
219.81 € / mp

Teren intravilan GREEN City PUZ aprobat P+5

Adunații-Copăceni

15.400 mp
15.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

230.000 €

Casa individuala cu 5 camere, complet mobilata ...

Adunații-Copăceni

4 camere
156 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800.000 €
48.65 € / mp

Teren de intravilan 1 Decembrie 37000 mp

Adunații-Copăceni

37.000 mp
37.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

78.000 €
16.96 € / mp

Teren intravilan Dara?ti Vlasca 4600mp, intre c ...

Adunații-Copăceni

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

162.000 €

Casa P+1 in stil mediteranean, Green City 1 Dec ...

Adunații-Copăceni

4 camere
115 mp
187 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

165.000 €

Casa P+1 in stil mediteranean, Green City 1 Dec ...

Adunații-Copăceni

4 camere
115 mp
187 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

24.192 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 672mp

Adunații-Copăceni

672 mp
672 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

620.000 €
124 € / mp

Teren intravilan in 1 Decembrie - acces direct ...

Adunații-Copăceni

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

91.884 €

Casa si teren Darasti Vlasca, ID: R2905158

Adunații-Copăceni

3 camere
55 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

58.300 €
20 € / mp

Teren de vanzare 2.915 mp | Comuna Copaceni, Il ...

Adunații-Copăceni

2.915 mp
2.915 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
27.27 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

550 mp
550 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

125.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare DJ412A NR 191, ADUNATII COPACE ...

Adunații-Copăceni

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

120.000 €
81.19 € / mp

Teren bun pentru 2 sau 3 case aproape de Bucure ...

Adunații-Copăceni

1.478 mp
1.478 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

320.000 €
64 € / mp

Teren foarte bun in 1 Decembrie Ilfov

Adunații-Copăceni

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

249.000 €

Padurea Verde | P+1 | 2026 | 171mp | B12727

Adunații-Copăceni

4 camere
126 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

9.100.000 €
22.75 € / mp

De vanzare 40 HA intravilan, Adunatii Copaceni, ...

Adunații-Copăceni

400.000 mp
400.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

550.000 €

Casa Vila Individuala pe Parter 1 Decembrie

Adunații-Copăceni

5 camere
125 mp
425 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

79.000 €

1 Decembrie | 2 Camere | Curte proprie 35 mp | ...

Adunații-Copăceni

2 camere
50 mp
Parter / 3
2025
Agenție

8 luni în urmă
18

1.557.600 €
80 € / mp

Teren 19.470 mp, investitie ideala, Green City ...

Adunații-Copăceni

19.470 mp
19.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23 €
0.01 € / mp

VANZARE teren intravilan Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

2.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

136.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

3.400 mp
3.400 mp teren