Proprietăți unice: 103
Proprietari: 24
Agenție

Ieri
16

136.000 €
17 € / mp

Vanzare Teren intravilan 8000mp Adunati Copace ...

Adunații-Copăceni

8.000 mp teren
f.s. 38 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
20

54.900 €
54.90 € / mp

Teren 1000 mp Adunații-Copăceni (D&#2 ...

Adunații-Copăceni

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

3.070 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
17

125.000 €

Casa modulara moderna + garaj | 1 Decembrie, Il ...

Adunații-Copăceni

3 camere
63 mp
1.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

30.000 €

Casa duplex +teren de vanzare

Adunații-Copăceni

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

69.309 €
27 € / mp

Teren intravilan 2567 mp

Adunații-Copăceni

2.567 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

30.000 €
25 € / mp

Teren cu livada perfect pentru CASA - 1.200 MP ...

Adunații-Copăceni

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.980 €

Casa Noua An 2026 Trei camere 125 mp

Adunații-Copăceni

3 camere
105 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

115.000 €
140.000 €
23 € / mp

Parcel de teren casa de vanzare intravilan Prim ...

Adunații-Copăceni

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
30

137.500 €

ADUNATII-COPACENI - APARTAMENT 135 MP, LOT 787 ...

Adunații-Copăceni

4 camere
134,75 mp
Parter / 2
2010
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
79.000 €
4.01 € / mp

Teren Intravilan | Adunatii Copaceni | 14.700 m ...

Adunații-Copăceni

14.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
22

145.000 €

Vilă individuală parter, 4 camere – Adunații Co ...

Adunații-Copăceni

4 camere
120 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

125.000 €
130.000 €

Casa de vanzare Adunatii Copaceni - pret imbata ...

Adunații-Copăceni

3 camere
147 mp
650 mp teren
2012
Agenție

4 luni în urmă
5

9.000.000 €
22.50 € / mp

Teren 40ha Adunatii Copăceni | Industrial/ Logi ...

Adunații-Copăceni

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

238.900 €
239.900 €

Casa - Parter si mansarda

Adunații-Copăceni

6 camere
200 mp
617 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

19.900 €
48.42 € / mp

TEREN CASA/ MOGOSESTI GIURGIU

Adunații-Copăceni

411 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

279.000 €

Vila cu etaj in Adunatii Copaceni, p+1+ pod + g ...

Adunații-Copăceni

6 camere
300 mp
1.000 mp teren
f.s. 15.300000190735 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 279,000 € și 299.000 €
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

140.000 €
24.75 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 5656MP | ADUNATII COPACENI | ...

Adunații-Copăceni

5.656 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

97.000 €
14.87 € / mp

Adunatii Copaceni - Troitei | teren 6 525 mp | ...

Adunații-Copăceni

6.525 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
2

727.000 €
3.90 € / mp

Oportunitate pentru investitori. Teren intravil ...

Adunații-Copăceni

186.441 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

70.000 €
57.76 € / mp

Adunatii Copaceni, teren 1212 mp, hala 136 mp, ...

Adunații-Copăceni

1.212 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan 500 mp Adunatii Copaceni Giurg ...

Adunații-Copăceni

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

223.200 €
10 € / mp

Teren 22320 mp - Adunații Copaceni

Adunații-Copăceni

22.320 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.800 €
28 € / mp

Adunați Copaceni teren casă

Adunații-Copăceni

850 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

103.000 €
41.20 € / mp

Teren de vanzare 2500 mp Adunatii Copaceni- in ...

Adunații-Copăceni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

30.000 €
7.50 € / mp

Adunatii Copaceni Teren 4000m Intravilan Arabil

Adunații-Copăceni

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

5.350.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan 21.4 ha – Acces Direct DN5A – ...

Adunații-Copăceni

214.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
9

1.353.525 €
25 € / mp

Proprietate deosebita Adunatii Copaceni, teren: ...

Adunații-Copăceni

54.141 mp teren
Construcții