Teren foarte bun in 1 Decembrie Ilfov

320.000 €
64 € / mp

Adunaţii-Copăceni, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere teren

5000mp cu 25 de metri deschidere la Drum Principal in localitatea 1 Decembrie din judetul Ilfov. Terenul este compus din 3 parcele alaturate plus o cale de acces, total 4 loturi de teren care se vand impreuna. Zona este una de case-vile cu potential bun pentru orice tip de constructie. Accesul la teren se face din Soseaua Giurgiului prin Strada Liviu Rebreanu. Acest teren reprezinta o investitie sigura si o oportunitate deoarece in imediata apropiere a casei sunt doua ansambluri rezidentiale iar la cateva sute de metri in plan secund sunt si cateva blocuri recent construite, utilitatile sunt langa teren (apa, gaz si curent electric), perspectivele in ce priveste utilizarea acestui teren sunt excelente. Pentru mai multe detalii si programarea de vizionari nu ezitati sa ma conatactati, Daniel, Apulum94. Facilitam si achizitionarea prin credit ipotecar prin intermediul partenerilor, agentia imobiliara percepe un comision de 3% din pretul de tranzactionare si la vizionare se semneaza contract de prestari servicii.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Ianuarie 2026 ID anunț: 1547534
Suprafață teren: 5.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
scoala 305 (noua)
Învățământ aprox. 813 m
education
GreenCity kindergarden (en)
Învățământ aprox. 944 m
education
scoala 305 (veche)
Învățământ aprox. 1251 m
Recreere
shopping
Mega Image - Green City
Supermarket/Mall aprox. 552 m
restaurants
Renaissance Restaurant GreenCity (en)