Proprietăți unice: 94
Proprietari: 16
Agenție

9 luni în urmă
17

195.000 €

Vila P+1 Sat Costi finalizata 2022

Vânători

4 camere
140 mp
400 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
11

95.000 €

Casa Sat Costi, str Forturilor

Vânători

4 camere
190 mp
605 mp teren
2022
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
41.67 € / mp

Teren intavilan situat in Vanatori strada princ ...

Vânători

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
11 € / mp

Loturi de teren acces DN26 -11e /mp

Vânători

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

24.780 €
42 € / mp

Loturi teren 590 mp - Vanatori, jud Galati, 43 ...

Vânători

590 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

780.000 €
65 € / mp

Teren 12000 mp DN26 deschidere 68 m, 65euro/m ...

Vânători

12.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

17.500 €
20.05 € / mp

Teren Construcții extravilan de 873 mp, în Vână ...

Vânători

873 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

9.900 €
16.50 € / mp

teren 600mp in Vanatori la iesirea spre Odaia M ...

Vânători

600 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
50 € / mp

Lot de teren in com. Vanatori, sup.500 mp

Vânători

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.300 €
20 € / mp

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Vânători

3.515 mp
3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

398.000 €

2 Case de vanzare -O singura curte complet amen ...

Vânători

5 camere
300 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

305.000 €

Vila cubista proiect deosebit,in Galati,zona Ar ...

Vânători

4 camere
182 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

65.000 €

Apartament de vanzare

Vânători

2 camere
54 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

De vanzare teren intra Vanatori - Gala?i, str G ...

Vânători

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

189.000 €

Vanzare vila moderna in Galati, cartierul Arcas ...

Vânători

4 camere
125 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

230.000 €

Casa tip duplex in Galati, Brate? Lake mobilata ...

Vânători

3 camere
120 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

99.900 €
59.71 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 1.673 mp Sat Costi, Zo ...

Vânători

1.673 mp
1.673 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

20.400 €
30 € / mp

Teren ideal pentru gospodaria ta, Sat Costi, Ju ...

Vânători

680 mp
680 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

17.777 €
29 € / mp

De Vanzare Teren Intravilan Sat Costi 29 Euro/m ...

Vânători

613 mp
613 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

125.000 €

Vand casa in sat Costi

Vânători

3 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

115.000 €

Vanzare Vila cubista Parter+Etaj,Sat Costi,Jud. ...

Vânători

3 camere
117 mp
333 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

218.500 €

Casa cocheta P+M in Sat Costi, mobilata si util ...

Vânători

4 camere
180 mp
303 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

122.000 €
123.000 €

Vila moderna P+M in Odaia Manolache, mobilata c ...

Vânători

4 camere
116 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 122,000 € și 123.000 €
Agenție

2 luni în urmă
1

18.500 €
12.500 €
29.70 € / mp

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Vânători

623 mp
623 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €

Vand casa parter la cheie in comuna Vanatori!

Vânători

3 camere
130 mp
130 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

145.000 €

Vand casa parter la cheie in comuna Vanatori!

Vânători

3 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
135.000 €
21.65 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 5.313 mp Odaia Mano ...

Vânători

5.313 mp
5.313 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

18.500 €
31.90 € / mp

Teren 500 mp Odaia Manolache,Vanatori Galati

Vânători

580 mp
580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

180.000 €

Casa spa?ioasa cu piscina ?i teren 1507 mp in S ...

Vânători

5 camere
153 mp
1.507 mp teren