Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

10.000 €

vand casa intravilan 3771metri patrari

Gănești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
5

39.702 €
33.581 €
0.95 € / mp

Teren Cavadinesti si Fartanesti-Galati

Cavadinești

La ~5km distanță

41.850 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.500 €

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate d ...

Cavadinești

La ~5km distanță

2 camere
170 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

33.000 €
6 € / mp

teren intravilan Cavadinesti jud Galati - pozit ...

Cavadinești

La ~5km distanță

5.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

385.000 €
0.55 € / mp

Vandt teren Balintetsi Galati 70 ha parc fotovo ...

Berești-Meria

La ~5km distanță

700.000 mp
700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10.787 €

Vand casa in com Blage?ti jude?ul Vaslui

Blăgești

La ~5km distanță

120 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18.500 €

De vanzare casa batraneasca in comuna Blage?ti ...

Blăgești

La ~5km distanță

150 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

19.500 €

Teren 2100mp cu 2loturi de casa batraneasca de ...

Aldești

La ~10km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

47.000 €

Apartament 3 camere + garaj + anexe + teren Ber ...

Central, Berești

La ~10km distanță

3 camere
45 mp
Parter / 3
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.000 €

Casa de vanzare localitatea Beresti jude?ului G ...

Berești

La ~10km distanță

6 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

130.000 €

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + dife ...

Berești

La ~10km distanță

6 camere
353 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 150.000 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
2,500.00 € / mp

Vand 4 ha padure salcam,

Central, Berești

La ~10km distanță

4 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.026 €
0.10 € / mp

Teren cota parte 1/4 Sipote, ID: R3070064

Șipote

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

788 €
0.08 € / mp

Teren cota parte 3/16, Sipote, ID: R3070063

Șipote

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

22.500 €

Casa la tara si teren intravilan, in sat Carja, ...

Cârja

La ~10km distanță

4 camere
140 mp
2.444 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.000 €

Casa la tara Comuna Malusteni Judetul Vaslui

Mălușteni

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă

10.000 €

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, ...

Mălușteni

La ~10km distanță

1 camere
Agenție

9 luni în urmă
6

2.442 €

Casa si teren Malusteni, ID: R2670504

Mălușteni

La ~10km distanță

2 camere
25 mp
1.232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €

Apartament 4 camere Falticeni

Schineni

La ~15km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

20.000 €

Vand apartament in Murgeni, Vaslui

Murgeni

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1985
Agenție

2 luni în urmă
4

21.000 €

Apartament cu 3 camere

Murgeni

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1997
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.200 €
0.72 € / mp

Teren agricol din podisul Murgeni, judetul Vasl ...

Murgeni

La ~15km distanță

60.047 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

26.500 €

Vanzare casa batraneasca oras Murgeni

Murgeni

La ~15km distanță

4 camere
140 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

37.000 €

Vand casa com Jorasti jud Galati

Jorăști

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

9.820 €

vanzare

Gara Docăneasa

La ~15km distanță

550 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

28.000 €

Casa batraneasca Baneasa jud. Gala?i

Băneasa

La ~15km distanță

3 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

4.515 €

Vanzari case

Băneasa

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

22.000 €
0.88 € / mp

Vand teren arabil

Băneasa

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

13.000 €

Vand casa batraneasca, Sat Bursuci, Jud.Vaslui

Bursuci

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

6 luni în urmă
8

5.003 €
5 € / mp

Teren Lungesti, cota parte 2/4 , ID: R2802027

Lungești

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 60 m