Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Agenție

2 zile în urmă
4

120.000 €
300 € / mp

Teren premium 400 mp, str. Brăilei - Ultim ...

Ultimul leu, Galați

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

115.000 €

Vanzare apartament 3 camere, zona Ultimul Leu, ...

Ultimul leu, Galați

3 camere
71 mp
Etaj 3
8E
Agenție

2 zile în urmă
4

120.000 €

Teren premium 400 mp, str. Brailei - Ultimul Le ...

Ultimul leu, Galați

f.s. 17 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Zona Ultimul Leu ...

Ultimul leu, Galați

3 camere
71 mp
Etaj 3 / 7
1987 (Finalizată)
Agenție

2 luni în urmă
15

115.000 €

Apartament 3 camere într-un Bloc de Top-Id ...

Ultimul leu, Galați

3 camere
67 mp
Etaj 7 / 11
2009
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

1.000.000 €

Vilă premium - între funcționalitate și eleganț ...

Ultimul leu, Galați

8 camere
426,3 mp
403 mp teren
2015
Agenție

9 luni în urmă
9

109.000 €

Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superio ...

Ultimul leu, Galați

2 camere
75 mp
Etaj 8 / 9
9E
Agenție

Mai mult de un an
5

540.000 €

Spatiu comercial Ultimul Leu

Ultimul leu, Galați

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

169.000 €

Vand casa Galati

Ultimul leu, Galați

4 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

124.000 €
126.000 €
310 € / mp

Teren 400mp-Str.Brailei 146,langa Kaufland Ulti ...

Ultimul leu, Galați

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

118.000 €
124.000 €
295 € / mp

Teren 400mp-Str.Brailei 146,langa Kaufland Ulti ...

Ultimul leu, Galați

400 mp
400 mp teren
Agenție

Azi
4

120.000 €
300 € / mp

Teren premium 400 mp, str. Brailei - Ultimul Le ...

Ultimul leu, Galați

400 mp
400 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

11 luni în urmă
8

151.900 €

DE VANZARE apartament 3 camere 91 mp, Zona Ulti ...

Ultimul leu, Galați

3 camere
84 mp
Etaj 11
2008

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
9

62.000 €

Vanzare Apartament 2 camere, Tiglina 3, 54 mp

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

7 luni în urmă
5

74.000 €

Apartament cu 3 camere Tiglina III, Scoala Gene ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 4
1968
Agenție

10 luni în urmă
7

65.000 €

Apartament tiglina 3

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
50 mp

Agenție

4 luni în urmă
10

86.000 €

Apartament 3 cam renovat complet Tiglina 3

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1965
Agenție

7 luni în urmă
6

52.000 €

Apartament 2 camere Tiglina3 parter/4 ,central ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1972
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

52.000 €

Vand apartament 2 camere

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
20

330.000 €

Vila P+M, strada Anghel Saligny, zona Spitalulu ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

8 camere
247 mp
483 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

78.000 €

Apartament de vanzare Tiglina 3

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 1
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

59.000 €

Vanzare apartament 2 camere

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1975
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

85.000 €

De vanzare Apartament 3 camere Tiglina 3, Galat ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1974
Agenție

1 lună în urmă
17

69.900 €

3camere, etaj 2, Tiglina 3 , cu garaj la str. D ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

85.000 €

Apartament 3 camere, balcon si garaj, Tiglina 3

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1974
Agenție

1 lună în urmă
12

65.000 €

Ap. 2 decomandate Siderurgistilor, 2 bai, 56mp

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
1986
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

152.360 €
65 € / mp

COMISION 0% TEREN CENTURA

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2.344 mp
2.344 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

45.000 €
48.000 €

45.000 Euro casa+teren (in concesiune) 804 mp i ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
804 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

73.000 €

Vanzare apartament 2 camere decomandate, Galati ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

78.000 €

Vanzare apartament 3 camere micro 16 , 60mp, pr ...

Țiglina 3, Galați

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
1966