Proprietăți unice: 54
Proprietari: 4
Agenție

8 luni în urmă
9

72.000 €

Apartament cu 3 camere in zona I. C. Frimu (pe ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

8 luni în urmă
7

40.500 €

De vânzare apartament cu 1 cameră, si ...

I. C. Frimu, Galați

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
14

69.500 €

Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 3 balc ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
68 mp
Etaj 5 / 5
1981

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
5

115.000 €

4 camere ICFrimu, etaj 1, spatios, liber

I. C. Frimu, Galați

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
1985
Agenție

9 luni în urmă
24

57.000 €

Apartament spațios 2 camere decomandate | 56 mp ...

I. C. Frimu, Galați

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

9 luni în urmă
7

125.000 €

Apartament de vânzare, Central Park – 2 camere, ...

I. C. Frimu, Galați

2 camere
61 mp
Etaj 5
2022
Agenție

9 luni în urmă
14

139.000 €

De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
100 mp
Etaj 1
2009
Agenție

9 luni în urmă
10

115.000 €

4 camere icfrimu

I. C. Frimu, Galați

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 4
1984
Agenție

9 luni în urmă
4

81.900 €

3 camere Nae Leonard, etaj 3, liber, 80000 Euro

I. C. Frimu, Galați

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
16

75.800 €

Apartament spațios cu 3 camere decomandate, dou ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

10 luni în urmă
14

90.000 €

2 camere ICFrimu, stradal, etaj 1, 65mp

I. C. Frimu, Galați

2 camere
64 mp
Etaj 1 / 4
1982
Agenție

10 luni în urmă
2

1.875.500 €
266.14 € / mp

Teren in mijlocul orasului Galati IC Frimu 704 ...

I. C. Frimu, Galați

7.047 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

115.000 €

2 camere icfrimu central park

I. C. Frimu, Galați

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 7
2022
Agenție

10 luni în urmă
8

325.000 €

Probabil cel mai cochet apartament din oras !

I. C. Frimu, Galați

3 camere
167 mp
Etaj 9 / 9
2021
Agenție

11 luni în urmă
3

51.900 €

Apartament cu 1 cameră de vânzare, General, Gal ...

I. C. Frimu, Galați

1 camere
37 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
19

189.000 €

Vanzare spatiu comercial in Galati, pe str Tecu ...

I. C. Frimu, Galați

170 mp utili
8E
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

800.000 €

Imobil situat in Galati, P+2, Cartier Aurel Vla ...

I. C. Frimu, Galați

2E
Agenție

Mai mult de un an
13

800.000 €
784.31 € / mp

Oportunitate pentru investitorii imobiliari

I. C. Frimu, Galați

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

189.000 €

De vanzare casa cu etaj in Galati, Siderurgisti ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
135 mp
200 mp teren
2003
Agenție

Mai mult de un an
6

100.000 €

Spatiu comercial in I C Frimu

I. C. Frimu, Galați

60 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
2

57.000 €

Apartament cu 2 camere in I. C. Frimu

I. C. Frimu, Galați

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

70.500 €

De vanzare apartament cu 3 camere I. C. Frimu, ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

51.000 €

Vanzare apartament 1 camera zona Ic Frimu

I. C. Frimu, Galați

1 camere
45 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

175.000 €

Apartament 3 camere bloc colibri finisaje de lu ...

I. C. Frimu, Galați

3 camere
95 mp
Etaj 1 / 5
2025