Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

36.000 €

Vand casa sat Jiul comuna Tuglui 36.000 euro si ...

Jiul

3 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
22 € / mp

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Secui

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

125.000 €

Casa / Vila cu 3 camere de vanzare

Malu Mare

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
268 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

292.000 €

Casă nouă, complet mobilată și utilată – Selgro ...

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
475 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
18

223.000 €

Casa zona Damila , suprafa?a utila 115 mp , ter ...

Malu Mare

La ~5km distanță

5 camere
115 mp
277 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

260.000 €

Casa zona Damila ,suprafa?a 140mp , teren 395mp

Malu Mare

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
395 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

475.000 €

Casa tip conac S + P + E de 365 mpu, pe un tere ...

Malu Mare

La ~5km distanță

10 camere
365 mp
1.143 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

233.000 €

Casa P+1, 1024 mp teren, 180 mp utili, Malu Mar ...

Malu Mare

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
1.024 mp teren
2018
Agenție

8 luni în urmă
4

175.000 €

Casa Parter, 400 MP teren, 140 MP utili, Malu M ...

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
400 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
7

170.000 € + TVA

Casa P+1, 374 MP teren, 124,95 MP utili

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
124,95 mp
374 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 170,000 € și 205.000 €
Agenție

8 luni în urmă
3

74.800 €
109.84 € / mp

Teren intravilan 681mp Malu Mare / None

Malu Mare

La ~5km distanță

681 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 74,800 € și 81.600 €
Agenție

9 luni în urmă
2

29.000 €
5.80 € / mp

Teren extravilan 5000mp, Malu Mare, 0 comision ...

Malu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

10 luni în urmă
18

229.000 €

Casa deosebita LUX P+1 , 1024 MP TEREN 1024 mp ...

Malu Mare

La ~5km distanță

1 camere
180 mp
1.024 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

68.850 €
45.06 € / mp

Teren intravilan Malu Mare, 1528 mp, deschidere ...

Malu Mare

La ~5km distanță

1.528 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

28.000 €
70 € / mp

Parcele de teren 400 mp-461 mp sau 4600 mp in M ...

Malu Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

165.000 €

Casa parter, zona DAMILA, 110mp construi?i, ter ...

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

167.000 €

Casa P+1, 500 MP teren, 188,66 MP utili, Zona P ...

Malu Mare

La ~5km distanță

5 camere
188,66 mp
500 mp teren
2019
Agenție

6 luni în urmă
12

230.000 €
220.000 €

Casa P+1, 300 MP teren, 120 MP utili, comuna Ma ...

Malu Mare

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
300 mp teren
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 230,000 € și 250.000 €
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

225.500 €

Casă nouă finalizată în 2025, Craiova, zona Dam ...

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
395 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

206.500 €

Casa noua, utilată și mobilata - zona Damilla

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
277 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
2

39.000 €
85.71 € / mp

Parcele teren 455 mp deschidere 23,85 zona Dami ...

Malu Mare

La ~5km distanță

455 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

9 luni în urmă
9

190.000 €

Casa zona Selgros , 170mp utili ?i 400mp teren

Malu Mare

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

42.000 €
34.83 € / mp

Teren intravilan, 1206 mp, front stradal 18 mp, ...

Malu Mare

La ~5km distanță

1.206 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

8 luni în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 5000 mp, zona Malu Mare

Malu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
28

220.000 €

Duplex de vanzare in zona Damila

Malu Mare

La ~5km distanță

10 camere
300 mp
500 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
3

178.000 €

Casa moderna de vanzare zona Damila- Selgros

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
350 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

45.000 €
56.25 € / mp

Teren intravilan zona Damila, 800 mp cu deschid ...

Malu Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

6 luni în urmă
18

250.000 €

Vila moderna de vanzare zona Damila, Craiova

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
665 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

170.000 €

Casa plan parter, 300 MP teren, 90 MP, Damila

Malu Mare

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
300 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
2

42.000 €
92.31 € / mp

Parcele teren 455 mp deschidere 23,9 zona Damil ...

Malu Mare

La ~5km distanță

455 mp teren
f.s. 23 m