Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

65.000 €

Teren 1000mp+casa 2 camere,utilitati complete-G ...

Prunet

2 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €

Vand casa cu teren 1200 metri patrati, Localita ...

Teasc

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
80 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

57.000 €

Casa batraneasca, 2504 mp teren, Secui Dolj

Teasc

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
2.504 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

48.900 €
22.83 € / mp

Teren intravilan 2142 mp vedere lac Geormane

Teasc

La ~5km distanță

2.142 mp
2.142 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
22 € / mp

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Secui

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

38.500 €

Teren de 2066 mp cu casa in Ghindeni-0% COMISIO ...

Ghindeni

La ~5km distanță

4 camere
44 mp
2.066 mp teren
f.s. 11.75 m
Agenție

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.71 € / mp

Teren de vanzare in Ghindeni/Dolj

Ghindeni

La ~5km distanță

1.452 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

80.000 €

casa de vanzare

Ghindeni

La ~5km distanță

125 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

50.000 €
5.75 € / mp

Vand teren intrare Ghindeni

Ghindeni

La ~5km distanță

8.700 mp
8.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

45.000 €

Teren 1160 mp + casa batraneasca, zona Cosoveni

Ghindeni

La ~5km distanță

2 camere
1.160 mp
1.160 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

100.000 €

Casa in localitatea Zanoaga- Dolj

Leu

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
3.500 mp teren
1976
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

19.600 €

Vand 700 mp (teren intravilan+ casa), Leu , jud ...

Leu

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

5.900 €
0.59 € / mp

1 hectar de pasune in comuna Leu din judetul Do ...

Leu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

33.500 €
15 € / mp
31.900 €

Teren 2233MP intravilan potrivit pt. INVESTITII

Leu

La ~10km distanță

2.233 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

54.000 €

Casa batraneasca Zanoaga - 2002 mp teren

Leu

La ~10km distanță

5 camere
97 mp
2.002 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
27

190.000 €

Casa cu teren generos/de vanzare/com Leu, Dolj

Leu

La ~10km distanță

4 camere
292 mp
4.700 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

28.500 €

Casa de vanzare in com Leu, Dolj

Leu

La ~10km distanță

7 camere
167 mp
1.606 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan comuna Leu

Leu

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan comuna Leu

Leu

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

98.000 €

Gospodarie deosebita, casa de locuit, spatiu co ...

Leu

La ~10km distanță

4 camere
155 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

42.000 €
7.92 € / mp

Teren 5300 mp, drum asfaltat, aproape de padure ...

Leu

La ~10km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

15.300 €
0.68 € / mp

2,25 ha teren agricol in comuna Leu din judetul ...

Leu

La ~10km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
11.07 € / mp

Teren intravilan, 1800 mp, zona Comuna Leu

Leu

La ~10km distanță

1.806 mp
1.806 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €

Vand casa sat Jiul comuna Tuglui

Țuglui

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.500 €

Casa la tara, Tuglui

Țuglui

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

83.500 €

Casa P+E / teren

Țuglui

La ~10km distanță

4 camere
127 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

68.500 €
24.91 € / mp

Teren 2750mp intravilan Profi Podari, 80m desch ...

Țuglui

La ~10km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

50.000 €

Casa com tuglui

Țuglui

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

15.500 €
5.65 € / mp

Teren de vanzare/2741 mp/Tuglui

Țuglui

La ~10km distanță

2.741 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
1

75.520 €
0.76 € / mp

12,8 ha terenuri agricole la Castranova judetul ...

Castranova

La ~10km distanță

99.999 mp teren
Extravilan