Proprietăți unice: 201
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

117.000 €

Proprietar vand 2 decomandate

1 Mai, Craiova

2 camere
53 mp
Etaj 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

164.999 €

1Mai-zona Helin, Ciuperca,3 dec,parter/4.Mob+ut ...

1 Mai, Craiova

3 camere
68 mp
1986
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

125.000 €

Apartament-Doua-Camere-Decomandat-1Mai-Etaj 2 C ...

1 Mai, Craiova

2 camere
54 mp
1989
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

36.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, zona Popoveni

1 Mai, Craiova

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
102 € / mp

Teren constructie, 500 mp, zona Ghercesti

1 Mai, Craiova

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

230.000 €

Apartament 3 camere - 1 Mai - Insula - Facultat ...

1 Mai, Craiova

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

950.000 €

Casa Deosebita cu Teren de 1500 mp, Zona Spital ...

1 Mai, Craiova

9 camere
256 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

83.900 €

Apartament 2 decomandat, mobilat, utilat - Roto ...

1 Mai, Craiova

2 camere
52 mp
Etaj 11 / 11
1975
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

245.000 €
402.96 € / mp

Teren, 608 mp - pretabil : clinica, blocuri, ca ...

1 Mai, Craiova

608 mp
608 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

139.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp utili, zo ...

1 Mai, Craiova

2 camere
52 mp
1986
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
17

135.000 €

Apartament 3 camere, decomandat 64.20 mp, zona ...

1 Mai, Craiova

3 camere
59 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €

Garsoniera decomandata-1 Mai

1 Mai, Craiova

1 camere
30 mp
1989
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.500 €
Agenție

1 lună în urmă
2

46.000 €

Teren intravilan 1 Mai ideal bloc P+3+M

1 Mai, Craiova

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
2

46.000 €
78.000 €
178.99 € / mp

Teren intravilan 1 Mai ideal bloc P+3+M

1 Mai, Craiova

257 mp
257 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

83.000 €

Garsoniera decomandata, 35 mp, zona 1 Mai

1 Mai, Craiova

1 camere
35 mp
Etaj 2
2018
Agenție

1 lună în urmă
5

73.731 €

Garsoniera, 43.43 mp, cartier 1 Mai, Braniste

1 Mai, Craiova

1 camere
35,01 mp
2026
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 73,731 € și 85.740 €
Agenție

1 lună în urmă
6

116.468 €

Apartament 2 camere, decomandat, 64.46mp, carti ...

1 Mai, Craiova

2 camere
64,46 mp
2026
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 116,468 € și 121.314 €
Agenție

1 lună în urmă
6

151.461 €

Apartament 3 camere, decomandat, 83.45mp, carti ...

1 Mai, Craiova

3 camere
78,56 mp
2026
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 151,461 € și 165.673 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

75.000 €

Garsoniera,Decomandata,zona 1Mai-Confectii,Etaj ...

1 Mai, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

121.000 €

2 decomandate 1 Mai 2/4, centrala termica

1 Mai, Craiova

2 camere
57 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

121.000 €

2 decomandate 1 Mai 2/4, centrala termica

1 Mai, Craiova

2 camere
57 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
19

140.000 €

3 decomandate Cornitoiu 2/4 centrala

1 Mai, Craiova

2 camere
57 mp
1984
Agenție

1 lună în urmă
7

135.000 €

Apartament de vanzare zona 1 Mai

1 Mai, Craiova

2 camere
54 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
14

139.000 €

Apartament decomandat, 3 camere, 2 bai, 1 Mai - ...

1 Mai, Craiova

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
1989