Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

30.000 €

Casa de vanzare in Stanesti jud Dambovita

Stănești

3 camere
760 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

130.000 €

Vand casa si teren in Balteni, Dambovita

Bălteni

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

37.000 €

Casa plus teren de vanzare ! Colacu,Racari !

Bălănești

La ~5km distanță

3 camere
1.095 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

180.000 €

Proprietar vand casa + teren generos in Sabiest ...

Săbiești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12.000 €
12.55 € / mp

Teren de vanzare Ghergani

Gămănești

La ~5km distanță

956 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

40.000 €

Vind casa si teren in Colacu Dimbovita

Colacu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

Vand teren colacul Racari

Colacu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Vand casa langa Bucuresti, sat Ghergani, oras R ...

Ghergani

La ~5km distanță

1.100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

95.000 €

Casa de vanzare Slobozia Moara

Slobozia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

52.000 €

Casa de vanzare cu teren la sosea, DN7.

Slobozia

La ~5km distanță

3 camere
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

79.990 €
84.990 €

Vanzare spa?iu comercial DN7, Sos.Bucuresti-Pit ...

Slobozia

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia

La ~5km distanță

925 mp
925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

85.000 €

Casa de vanzare .::::

Răcari

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
18

75.000 €

Casa tradi?ionala cu teren 4.500 mp ?i anexe go ...

Răcari

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
4.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

99.000 €
7.25 € / mp
140.000 €

Racari - Teren - 13659 mp - intravilan - constr ...

Răcari

La ~5km distanță

13.659 mp
13.659 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
1

36.500 €

Casa cu teren la Drum Expres

Răcari

La ~5km distanță

7 camere
160 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

12.600 €
30 € / mp

Terenuri cu curent, gaze, in rate 500 luna Tart ...

Răcari

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

La ~5km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
19

52.000 €

Vanzare casa si teren 1.845 mp in oras RACARI, ...

Răcari

La ~5km distanță

4 camere
161 mp
1.845 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

40.000 €

Vind casa si teren in Colacu,jud.Dimbovita

Răcari

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

85.000 €
93.82 € / mp

Teren parcelabil imprejmuit in cartier exclusiv ...

Răcari

La ~5km distanță

906 mp
906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

18.000 €
42.86 € / mp

Teren de vanzare in Racari judetul Dambovita

Răcari

La ~5km distanță

420 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
17

69.800 €

Casa de de vanzare Tartasesti

Răcari

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

62.500 €
19.00 € / mp

Racari - str Republicii - 3290ml - deschidere 2 ...

Răcari

La ~5km distanță

3.290 mp
3.290 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

150.000 €

Casa independenta, 5 camere, teren de 3631 mp

Răcari

La ~5km distanță

5 camere
176 mp
3.631 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

341.000 €
7.26 € / mp

Terenuri intravilane de vanzare in Colacu, Raca ...

Răcari

La ~5km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren