Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

8 luni în urmă
8

69.900 €

Casa in Branesti

Brănești

3 camere
80 mp
854 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

9 luni în urmă
7

40.000 €

CASA PITOREASCA DE VANZARE BRANESTI - DAMBOVIT ...

Brănești

2 camere
59 mp
1.020 mp teren
1955
Agenție

1 săptămână în urmă
3

35.900 €

Teren 600 sau 300 mp, Branesti central

Brănești

f.s. 24 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
11

100.000 €

Casa moderna + teren intravilan si extravilan 2 ...

Brănești

3 camere
55 mp
2.638 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

76.000 €
90.05 € / mp

Branesti, 844 mp, deschidere 25 m, investitie s ...

Brănești

844 mp
f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă
3

233.550 €
135 € / mp

Branesti, Ilfov, teren intravilan 1730 mp

Brănești

1.730 mp
f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
16

145.000 €

Vanzare Casa, la cheie mobilatutilat, Branesti ...

Brănești

4 camere
180 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

173.900 €
69.56 € / mp

Branesti vand teren intravilan 2.500 mp, pret 7 ...

Brănești

2.500 mp
f.s. 10 m
Agenție

3 luni în urmă
8

29.000 €
63.04 € / mp

Teren intravilan construibil 460 mp | Branesti ...

Brănești

460 mp
f.s. 9 m
Agenție

Mai mult de un an
18

39.900 €

Rate lunare Casa cu anexa 130 mp in Branesti 12 ...

Brănești

2 camere
60 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

77.000 €

Casa spa?ioasa cu livada, intr-o zona lini?tia ...

Brănești

4 camere
75 mp
980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

75.000 €

vanzare casa

Brănești

128 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

47.000 €

Casa de vanzare, 206 mp, teren 1600 mp

I. L. Caragiale

La ~5km distanță

8 camere
206 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.000 €

Teren cu Casa de vanzare in localitatea Ion Luc ...

I. L. Caragiale

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
Agenție

8 luni în urmă
6

18.009 €

Apartament 2 camere Mija, ID: R2684203

Mija

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 2
1970 (Finalizată)

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
7

56.300 €

Casa Ghirdoveni, Dambovita

I. L. Caragiale

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
390 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

56.300 €

Casa Ghirdoveni, Dambovita

I. L. Caragiale

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
390 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
20

145.000 €

Constructie S+P+1E+M si teren 2000 mp, I.L. Car ...

I. L. Caragiale

La ~5km distanță

8 camere
262 mp
2.000 mp teren
1997
Agenție

Mai mult de un an
13

219.000 €
17.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 12.650 mp | Ghird ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

12.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

77.000 €
7 € / mp

Teren Vanzare 11.000 MP Ghirdoveni | Comision 0 ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

159.900 €

Casa superba la poalele muntilor

Ghirdoveni

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
3.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
18

135.000 €

Business Agro-Industrial , 8.032 mp Cur?i Const ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

680 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

56.900 €

Casă și teren mare în Ghirdoveni, la șoseaua pr ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

4 camere
134 mp
2.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare in Ghirdoveni

Ghirdoveni

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
15.71 € / mp

Teren intravilan

Ghirdoveni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

99.999 €

Casă cochetă cu 4 camere, utilități complete și ...

Ghirdoveni

La ~5km distanță

4 camere
81 mp
1.145 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

140.000 €

Casa de Vanzare,suprafata 1300m2,casa+teren

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

3 camere
1.300 mp
Agenție

4 zile în urmă
19

160.000 €

Casa superba in Marginenii de Sus

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
267 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

66.990 €
69.800 €

Casa renovata complet 3 camere de vanzare Creve ...

Dărmănești

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
Agenție

8 luni în urmă
2

43.860 €
17 € / mp

Teren de vanzare Darmanesti, Dambovita

Dărmănești

La ~5km distanță

2.580 mp teren