Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 4
Agenție

Ieri
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

1.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

65.500 €

Casa, curte spatioasa si teren de vanzare - sat ...

Moțăieni

3 camere
131 mp
3.284 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

19.900 €
10.63 € / mp

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Moțăieni

1.872 mp
1.872 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

47.540 €
10 € / mp

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

4.754 mp
4.754 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

1.809 mp
1.809 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

350.000 €

Vila cu gradina Dambovita

Moțăieni

4 camere
2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

350.000 €

Vila cu gradina Dambovita

Moțăieni

4 camere
2.500 mp
Agenție

2 luni în urmă
18

118.000 €

De vanzare Cabana A-Frame cu 1850 mp teren in z ...

Moțăieni

3 camere
122 mp
1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

116.000 €

Cabana A frame 100km de Bucuresti!

Moțăieni

4 camere
122 mp
122 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

65.000 €

Vanzare casa de vacanta , zona submontana-Motai ...

Moțăieni

73 mp
2.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

57.000 €

Casa de vanzare.

Moțăieni

3 camere
87 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

55.000 €

Vand casa ?i teren in Mo?aieni, DB, la 100 km d ...

Moțăieni

4 camere
117 mp
1.018 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
19

220.000 €

Casa de vanzare in Pucioasa ideala pentru locui ...

Bela

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

220.000 €

Vila-Casa in Pucioasa, cartier Bela, 9 camere t ...

Bela

La ~5km distanță

4 camere
320 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

50.000 €
55.000 €

Vand casa ?i teren Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

90 mp
800 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
25.000 €
9.61 € / mp

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

1.561 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

4 luni în urmă
3

18.700 €
22.32 € / mp

Teren Intravilan - Strada Linistita - Pucioasa ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

838 mp
838 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

57.000 €
10.54 € / mp

Teren 5,408mp Pucioasa / Strada Miculesti

Nord, Pucioasa

La ~5km distanță

5.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €

casa +teren de vanzare

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
800 mp
Agenție

9 luni în urmă
13

85.000 €

Vecinatate statiunea balneocimaterica Pucioasa, ...

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

6 camere
171 mp
540 mp teren
2010
Agenție

9 luni în urmă
10

133.000 €
147.000 €

PUCIOASA, Imobil cu destinatie multipla - S+P+E ...

Nord, Pucioasa

La ~5km distanță

12 camere
567 mp
1.737 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
9

4.250.000 €

Parc Industrial, 84000 mp, Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

19.813 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

185.000 €

Vila 6 camere, Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
912 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

243.756 €
12 € / mp

Pucioasa- Teren de Vanzare- Comision 0%

Pucioasa

La ~5km distanță

20.313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €

Casa brancoveneasca + teren generos - Pucioasa, ...

Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
992 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

45.990 €

Vand Casa Pucioasa Dambovita

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

165.000 €

Vila de vanzare la Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

53.000 €

Imobiliare

Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1981
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

44.800 €
15.45 € / mp

Teren Pucioasa, proprietar, negociabil

Pucioasa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

11 luni în urmă
14

137.000 €

Casa in Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
562 mp teren
f.s. 15 m