De vanzare 8920 mp de teren pretabil fotovoltaice

49.060 €
5.50 € / mp

Pucioasa, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
8.920 mp

Descriere teren

4600 intravilan si 4320 extravilan. terenul este langa raul Ialomi?a din jos de podul de ie?ire din ora? catre Mo?aieni ID anun? : 1736486390
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1659283
Suprafață teren: 8.920 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2900 mp, în Pucioasa
44.800 €
Județul Dâmbovița, Pucioasa
2.900 mp teren
Teren de 15123 mp, în Tărtășești
45.369 €
Județul Dâmbovița, Tărtășești
15.123 mp teren
Teren de 1000 mp, în Crevedia
45.000 €
Județul Dâmbovița, Crevedia
1.000 mp teren
Teren de 6700 mp, în Ulmi
53.600 €
Județul Dâmbovița, Ulmi
6.700 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
52.000 €
Târgoviște, Central
500 mp teren
Teren de 1000 mp, în Crevedia
45.000 €
Județul Dâmbovița, Crevedia
1.000 mp teren
Teren de 15123 mp, în Bâldana
45.369 €
Județul Dâmbovița, Bâldana
15.123 mp teren
Teren de 884 mp, în Crevedia
45.000 €
Județul Dâmbovița, Crevedia
884 mp teren
Teren de 3000 mp, în Produlești
45.000 €
Județul Dâmbovița, Produlești
3.000 mp teren