Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

33.000 €

Casă de vânzare rapidă

Glodeni

3 camere
120 mp
192 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

165.000 €

Vila de vanzare la Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

63.000 €

Apartament cu 3 camere ultracentral

Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Etaj 4
1979
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

44.800 €
15.45 € / mp

Teren Pucioasa, proprietar, negociabil

Pucioasa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 16 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
31

170.000 €

Pucioasa Dambovita, zona centrala, vanzare cas ...

Pucioasa

La ~5km distanță

7 camere
285 mp
668 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

160.000 €

Casa de vanzare Pucioasa, jud. Dambovita

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
420 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

243.756 €
12 € / mp

Pucioasa- Teren de Vanzare- Comision 0%

Pucioasa

La ~5km distanță

20.313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.500 €
41.500 €

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita ...

Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
Agenție

Mai mult de un an
20

185.000 €

Casa de vanzare in Pucioasa (Comuna Mo?aieni, l ...

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

4.250.000 €

Parc Industrial, 84000 mp, Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

19.813 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
13

85.000 €

Vecinatate statiunea balneocimaterica Pucioasa, ...

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

6 camere
171 mp
540 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

53.000 €

Imobiliare

Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1981
Agenție

11 luni în urmă
14

137.000 €

Casa in Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
562 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
4

4.100.000 €

Proprietate industriala de vanzare in Dambovita ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

78.500 €

Casa Pucioasa Centru

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
446 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

185.000 €

Vila 6 camere, Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
912 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €

Casa brancoveneasca + teren generos - Pucioasa, ...

Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
992 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
25.000 €
9.61 € / mp

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

1.561 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

8 luni în urmă
17

249.000 €

Casa de vacanta, Pucioasa, DB

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

7 camere
222 mp
5.394 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

23.900 €
11.77 € / mp

Teren 2031 mp, situat in Bela Dambovita, dubla ...

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

2.031 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

968.000 €
800.000 €

Dambovita vanzare fosta intreprindere S 21760mp ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

2E
Agenție

5 luni în urmă
6

57.000 €
10.54 € / mp

Teren 5,408mp Pucioasa / Strada Miculesti

Nord, Pucioasa

La ~5km distanță

5.408 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

39.000 €

Pucioasa apartament 2 camere

Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
2010
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

85.000 €

Casa Pucioasa complet utilata si mobilata, str ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
117 mp
Agenție

5 luni în urmă
3

18.700 €
22.32 € / mp

Teren Intravilan - Strada Linistita - Pucioasa ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

838 mp
838 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

42.900 €
36.11 € / mp

Teren 1.188 mp cu priveliste superba ideal pent ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.188 mp
1.188 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

54.500 €

Apartament renovat 2026 de la 0

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

55.000 €

???? Apartament 3 camere, 67 mp, zona centrala

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
4E
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
12

133.000 €
147.000 €

Casa Pucioasa, Judetul Dambovita

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

3 camere
459 mp
1.640 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

80.000 €

Casa centru Pucioasa - 4 camere/650 mp

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
100 mp teren