Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare in Ora?ul Titu. Jud Dambovi?a

Fusea

70 mp
638 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

50.000 €
10.87 € / mp

Teren Intravilan-Extravilan Fusea, Oras Titu

Fusea

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

70.000 €

Casa la Titu - Gata de Mutare, la Doar 50 min d ...

Fusea

3 camere
100 mp
1.150 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €

Titu stradal DN7, zona centrala - de vanzare ca ...

Fusea

2 camere
65 mp
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Vand casa 3 camere

Plopu

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
731 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

180.000 €

Oportunitate: Vila P+1+M in Titu, 146 mp/nivel, ...

Plopu

La ~5km distanță

4 camere
360 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa batraneasca + teren

Plopu

La ~5km distanță

3 camere
1.100 mp

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, acces pav ...

Titu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €

casa de vanzare la Titu

Titu

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

245.000 €
3.50 € / mp

Teren Titu Dâmbovița 7 ha

Titu

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

65.000 €

Apartament de vanzare 2camere semidecomandat

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 4
1973
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

25.000 €

Apartament de vanzare Titu, Dambovita 3 camere

Central, Titu

La ~5km distanță

3 camere
46 mp
Etaj 4
1970
Agenție

2 luni în urmă
18

67.500 €

Casa cu Teren Generos Langa Titu, Brani?tea - 1 ...

Central, Titu

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

93.000 €

Vand apartament in oras titu

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
7

90.000 €

Teren + Casa in centrul Orasului Titu 800MP

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

3.000 €
0.40 € / mp

Titu, Dâmbovița - Teren Forestier 7500mp de Vân ...

Titu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.800 €

Vand apartament Titu

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

Mai mult de un an
13

620.208 €

Teren intravilan industrial in Titu Dambovita 1 ...

Titu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

Apartament de vanzare

Titu

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

50.000 €

Casa de vanzare

Central, Titu

La ~5km distanță

100 mp
560 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

13.493 €

Casa si teren Salcuta, ID: R3045854

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

229.500 €

Teren intravilan de vanzare 2700 mp ideal inves ...

Central, Titu

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

3 luni în urmă
17

300.000 €

Vanzare casa cu restaurant, terasa si teren int ...

Central, Titu

La ~5km distanță

350 mp utili
2012
Agenție

1 lună în urmă
2

200.000 €

Teren intravilan 2.500 mp, ultracentral Titu, i ...

Ultracentral, Titu

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

750.000 €
25 € / mp

Teren vanzare Titu

Exterior Vest, Titu

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

99.000 €

Casa in com. Titu, 130 mp utili, 2800mp teren

Central, Titu

La ~5km distanță

2 camere
130 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

65.000 €

Apartament 3 camere, confort 1 semidecomandat T ...

Central, Titu

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Parter / 4
1982
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

180.000 €

Oportunitate: Vila P+1+M in Titu, 146 mp/nivel, ...

Central, Titu

La ~5km distanță

360 mp
1.607 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

22.500 €
4.50 € / mp

Teren Agrigol Arabil | Titu | Dambovita | 5000 ...

Central, Titu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol