Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
7

519.030 €
15 € / mp

Teren exceptional Valea Dobarlaului - oportunit ...

Valea Dobârlăului

34.602 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
54

249.500 €

Vilă cu 6 camere, teren de 1000mp, într-un reso ...

Valea Dobârlăului

6 camere
145 mp
1.000 mp teren
2007

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

22.000 €
4 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare

Lisnău-Vale

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

21.000 €
7.24 € / mp

Teren extravilan - oportunitate investitie

Lisnău-Vale

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
27.000 €

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

27.000 €
54 € / mp

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Dobârlău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

51.500 €

Comision 0%Casa traditionala, la 25 km de Braso ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

51.500 €

Comision 0%Casa traditionala, la 25 km de Braso ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
1.850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

25.000 €
4.85 € / mp

Teren de vanzare in Lunca Marcu?ului!

Dobârlău

La ~5km distanță

5.155 mp
5.155 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

9 luni în urmă
10

52.000 €

Comision 0%Casa traditionala, la 25 km de Braso ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Dobârlău

La ~5km distanță

730 mp
730 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

74.700 €
15.79 € / mp

Teren intravilan 4732 mp de vânzare î ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

4.732 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

Mai mult de un an
10

249.000 €

Casa de vacanta, Pensiune, Dobarlau

Dobârlău

La ~5km distanță

5 camere
12 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

120.000 €
15.38 € / mp

Teren intravilan 7.800 mp Marcu? sau loturi inc ...

Dobârlău

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

24.600 €

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

f.s. 34 m
Agenție

9 luni în urmă
5

105.000 €
25.02 € / mp

Teren Intravilan Ideal Pt Casa de Vacanta ,Vale ...

Dobârlău

La ~5km distanță

4.196 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

220.000 €

CASA VILA DE VIS PE VALEA DOBARLAULUI - JUD. CO ...

Dobârlău

La ~5km distanță

6 camere
280 mp
963 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
13

24.600 €
8.99 € / mp

FILM! Teren extravilan pe 2.737mp,zona pretioas ...

Dobârlău

La ~5km distanță

2.737 mp
2.737 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
7

57.500 €

Teren intravilan 4905 mp I Livada I Casa demola ...

Măgheruș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
4.905 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

44.170 €
0.70 € / mp

De vânzare 8 parcele de teren extravilan & ...

Măgheruș

La ~5km distanță

63.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

94.000 €

Teren intravilan 2200 mp in Bicfalau I 30 m fro ...

Bicfalău

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

Ieri
7

57.500 €

Teren intravilan 4905 mp I Livada I Casa demola ...

Bicfalău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

9 luni în urmă
10

198.000 €

De vanzare Pensiune, Bicfalau, jud. Covasna

Bicfalău

La ~5km distanță

16 camere
900 mp
1.663 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 198,000 € și 229.000 €
Agenție

6 luni în urmă
10

20.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Bicfalau

Bicfalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

55.000 €

Casa de caramida in Bicfalau

Bicfalău

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1.223 mp teren