Case Terenuri
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

28.000 €

Casa de vacanta, din lemn, Bodoc, Judetul Covas ...

Bodoc

2 camere
45 mp
510 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 săptămână în urmă
17

358.000 €
18.02 € / mp

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

19.871 mp
19.871 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

80.000 €

Casa de caramida, 2 camere, 70 mp, in Bodoc

Bodoc

2 camere
70 mp
1.566 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă

46.000 €

Teren frumos de 1.469 mp cu casuta: oportunitat ...

Bodoc

2 camere
54 mp
1.469 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

46.000 €

Teren frumos de 1.469 mp cu casuta: oportunitat ...

Bodoc

2 camere
54 mp
1.469 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 46,000 € și 50.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

25.900 €
3.81 € / mp

De vanzare teren extravilan intre Olteni ?i Mal ...

Bodoc

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

84.900 €

Casa de caramida cu 3 camere in Bodoc

Bodoc

3 camere
123 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

272.000 €

Casa rustica cu livada in Zalan

Bodoc

3 camere
90 mp
3.198 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

79.900 €

Casa de caramida cu 3 camere in Bodoc

Bodoc

3 camere
123 mp
1.242 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

79.900 €

Casa de caramida 123 mp, cu teren de 1242 mp in ...

Bodoc

3 camere
123 mp
Agenție

4 luni în urmă
11

80.000 €

Casa si gradina in Bodoc

Bodoc

2 camere
79 mp
793 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
16

530.000 €
26.67 € / mp

20.000mp teren+Proiect investitional rezidentia ...

Bodoc

19.871 mp
19.871 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

49.900 €

Casa tradi?ionala din lemn, cu teren de 600 mp. ...

Bodoc

3 camere
52 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

49.900 €

Casa batraneasca din lemn

Bodoc

2 camere
50 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,900 € și 55.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
21

1.049.900 €
47,722.73 € / mp

Ferma complet echipată de 22 de hectare de ...

Zoltan

La ~5km distanță

22 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

272.000 €

Casa rustica cu livada in Zalan

Zălan

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă

124.000 €

FILM! Spatiu comercial consacrat teren intravil ...

Fotoș

La ~5km distanță

260 mp utili

Agenție

2 săptămâni în urmă

124.000 €

FILM! Rezidential Spatiu comercial consacrat te ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

124.000 €

FILM! Rezidential Spatiu comercial consacrat te ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

124.000 €

FILM! Rezidential/ Spatiu comercial consacrat + ...

Fotoș

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
1.170 mp teren
1975
Agenție

10 luni în urmă
11

53.900 €
35.39 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Calnic ...

Calnic

La ~5km distanță

1.523 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.000 €
9.67 € / mp

De vânzare teren extravilan în Calnic

Calnic

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 46 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

15.900 €
19.30 € / mp

Teren extravilan de vânzare între Val ...

Calnic

La ~5km distanță

824 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

39.500 €
26.33 € / mp

Cauti liniste aproape de oras? Teren 1.500 mp c ...

Calnic

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

82.000 €

2900 mp teren intravilan in Ghidfalau I Pe malu ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

f.s. 18 m
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
43.36 € / mp

Teren intravilan imprejmuit intr-o zona linisti ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

542 mp
542 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

27.400 €
35.22 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ghidfalau!

Ghidfalău

La ~5km distanță

778 mp
778 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
60 € / mp

Teren intravilan imprejmuit la Ghidfalau

Ghidfalău

La ~5km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

59.900 €

Casă nefinisată de vânzare &#238 ...

Ghidfalău

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

67.500 €

Teren intravilan

Ghidfalău

La ~5km distanță

f.s. 44 m