Proprietăți unice: 14
Proprietari: 1
Agenție

14 ore în urmă

139.000 €

FILM! Casa traditionala, pe domeniu pretios, de ...

Cernat

3 camere
86 mp
7.608 mp teren
Agenție

17 ore în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

1 săptămână în urmă
6

4.500 €

casa barna pentru relocare

Cernat

2 camere
42 mp
42 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

42.000 €

Hală industrială de vânzare &#23 ...

Cernat

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
28

139.000 €

FILM! Casa traditionala, pe domeniu pretios, de ...

Cernat

3 camere
86 mp
7.608 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

2.660 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

18.000 €
3,600.00 € / mp

De vânzare o pășune la 5 km de C ...

Cernat

5,5 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă

139.000 €

FILM! Casa traditionala, pe domeniu pretios, de ...

Cernat

3 camere
86 mp
7.608 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

135.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă

150.000 €

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

f.s. 21 m
Agenție

2 luni în urmă
18

118.000 €

Vila/Pensiune rustica

Cernat

7 camere
260 mp
1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

190.000 €

Casa de vanzare Cernat

Cernat

1 camere
280 mp
1.390 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~5km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

2 săptămâni în urmă

114.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m

Agenție

3 luni în urmă
7

100.000 €
1 € / mp

Padure mixta de vanzare in Dalnic!

Dalnic

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

139.800 €

FILM! 5.000mp teren intravilan cu casuta rustic ...

Dalnic

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

9 luni în urmă
10

8.900 €
3.02 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Dalnic ...

Dalnic

La ~5km distanță

2.951 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
16

80.000 €

Casa visurilor tale

Dalnic

La ~5km distanță

4 camere
132 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

139.800 €

FILM! Oaza ta de liniste pe 0.5ha teren intravi ...

Dalnic

La ~5km distanță

2 camere
103 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

325.000 €

Clădire industrială de vânzare p ...

Dalnic

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
3

19.900 €
15.31 € / mp

De vânzare teren intravilan în Dalnic ...

Dalnic

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

90.000 €
4,500.00 € / mp

De vânzare pădure mixtă în ...

Dalnic

La ~5km distanță

20 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
59

114.800 €

FILM! Oaza ta de liniste pe 0.5ha teren intravi ...

Dalnic

La ~5km distanță

2 camere
103 mp
4.963 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

4.500 €

casa barna pentru relocare

Icafalău

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

69.900 €

Casă cu 2 niveluri de vânzare în ...

Mărtineni

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
2.567 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

29.000 €

Casa de vanzare in Peteni!

Peteni

La ~10km distanță

3 camere
111 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă

50.000 €

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~10km distanță

f.s. 20 m