Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

32.500 €

Casa traditionala la Valea Zalanului

Aita Seacă

3 camere
80 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
10

37.900 €

Proprietate unică de vânzare în ...

Valea Zălanului

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
844 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

168.000 €
10 € / mp

De vanzare teren extravilan in Bodvaj

Bățani

La ~5km distanță

16.800 mp
16.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €

Casa de vanzare in Ozunca-Bai!

Bățani

La ~5km distanță

8 camere
383 mp
250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

103.500 €
6.90 € / mp

De vanzare teren extravilan intre Bibor?eni ?i ...

Bățani

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

93.000 €

Modernul si rusticul la un loc

Bățani

La ~5km distanță

2 camere
74 mp
471 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
23

450.000 €

Conac de vânzare în loc. Bă&#53 ...

Bățanii Mici

La ~10km distanță

6 camere
200 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

115.000 €

De vanzare casa familiala in Baraolt

Central, Baraolt

La ~10km distanță

5 camere
120 mp
1.040 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

4.900 €
0.89 € / mp

De vanzare teren extravilan in Capeni

Central, Baraolt

La ~10km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

35.900 €

De vanzare casa familiala in Capeni!

Central, Baraolt

La ~10km distanță

2 camere
493 mp
493 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

48.900 €

De vanzare apartament cu 2 camere in loc. Barao ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

5.900 €
0.62 € / mp

De vanzare teren extravilan in Capeni

Central, Baraolt

La ~10km distanță

9.500 mp
9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

57.000 €

De vanzare spatiu comercial elegant , zona ultr ...

Ultracentral, Baraolt

La ~10km distanță

47 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

36.900 €

De vanzare casa familiala in Bodo?.

Central, Baraolt

La ~10km distanță

3 camere
911 mp
911 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

104.800 €

Casa familiala cu: teren 2.822 mp,jacuzzi, atel ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

7 camere
130 mp
2.822 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.900 €
1.63 € / mp

De vanzare 2 terenuri extravilane in Capeni, zo ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

3.630 mp
3.630 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.065.855 €
131.59 € / mp

vanzare bunuri BIbco SA

Baraolt

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

84.900 €

De vânzare spațiu comercial in centru ...

Baraolt

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

599.000 €

De vânzare complex de clădiri în ...

Baraolt

La ~10km distanță

1.744 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

32.900 €
41.13 € / mp

De vânzare teren intravilan în Baraol ...

Baraolt

La ~10km distanță

800 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

90.000 €

De vânzare casă familială î ...

Baraolt

La ~10km distanță

3 camere
98 mp
98 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

35.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere in loc. Barao ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

3 camere
47 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

1.999.999 €

Complex imobiliar de investitii de vanzare in c ...

Central, Baraolt

La ~10km distanță

4 camere
4.200 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.500 €

casa de vanzare

Aita Medie

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
19

73.500 €
6.50 € / mp

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș-Băi

La ~10km distanță

11.306 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

41.000 €

Casă cu teren mare în Ormeniș, l ...

Ormeniș

La ~10km distanță

1 camere
50 mp
800 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

35.900 €

De vânzare casă familială &#238 ...

Căpeni

La ~10km distanță

2 camere
493 mp
493 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
30

104.800 €

Casa familiala cu: teren 2.822 mp intravilan, , ...

Căpeni

La ~10km distanță

7 camere
130 mp
2.822 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

24.000 €
18.36 € / mp

Film! +1.300mp teren partial intravilan, Micfal ...

Micfalău

La ~10km distanță

1.307 mp
1.307 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

49.900 €
4.58 € / mp

De vânzare teren extravilan de 10.900 metr ...

Micfalău

La ~10km distanță

10.900 mp teren
Extravilan
Agricol