De vanzare teren extravilan intre Bibor?eni ?i Ba?anii Mari

103.500 €
6.90 € / mp

Băţani, Judeţul Covasna

Suprafață teren:
15.000 mp

Descriere teren

ntre Biborteni si Batanii Mari oferim de vanzare un teren extravilan cu caracteristici deosebite, avand o suprafata de 15.000 mp, situat direct langa drumul judetean 122. Pozitionarea terenului este extrem de avantajoasa: este bine vizibil, usor accesibil, iar potentialul sau de dezvoltare este evident inca de la prima vedere.Unul dintre principalele avantaje ale proprietatii este frontul stradal de 170 metri, care asigura o deschidere generoasa la drumul judetean. Aceasta expunere larga reprezinta un beneficiu major pentru dezvoltarea unui sediu de firma, baza logistica, activitate agricola sau alte activitati economice, oferind vizibilitate excelenta si acces direct.Datorita suprafetei si amplasarii strategice, terenul este o alegere ideala pentru initierea unei afaceri, dezvoltare logistica sau industriala, precum si pentru investitie pe termen lung. Accesul direct la un drum principal asigura trafic constant si conectivitate rapida, constituind un avantaj competitiv semnificativ pentru numeroase tipuri de activitati economice.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1362369
Suprafață teren: 15.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 83100 mp, în Hăghig
103.875 €
Județul Covasna, Hăghig
83.100 mp teren
Fâneață
Teren în Sântionlunca
99.800 €
Județul Covasna, Sântionlunca
Teren în Bicfalău
94.000 €
Județul Covasna, Bicfalău
Teren în Central
100.000 €
Județul Covasna, Târgu Secuiesc
Teren de 5000 mp, în Ozun