Proprietăți unice: 24
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.900 €

De la 830 m2 + TVA- Stodiu/apt 2 camere 43 m2 u ...

Schitu

2 camere
43 mp
Etaj 2
2026
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

410.000 €

VAND PENSIUNE + VILA de locuit _statiunea COSTI ...

Schitu

5 camere
600 mp
800 mp teren
2009
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

320.000 €

Casă individuală, modernă, complet mobilată in ...

Schitu

4 camere
150 mp
325 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

58.000 €

Apartament de vanzare cu vedere la piscina

Schitu

2 camere
32 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

142.350 €
65 € / mp

Teren intravilan Costinesti (Schitu) 2200m2 - d ...

Schitu

2.190 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

24.600 €

Bloc Nou- de la 830€/m2 - Garsoniera 25 mp util ...

Schitu

1 camere
25 mp
Etaj 1
2026
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
45.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN 444M SCHITU

Schitu

444 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

53.000 €
53 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1000 MP COSTINESTI

Schitu

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

250.000 €
50 € / mp

Teren Tuzla 5000 mp

Schitu

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

90.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Costinesti, Golful Francez | 1 ...

Schitu

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

75.000 €

COSTINESTI( COD 05) - Studio Premium cu Vedere ...

Schitu

43 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

339.000 €

Vila Golful Francez Costinesti Nibiru

Schitu

4 camere
422 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

8.420 €

De la 830 m2 + TVA- Studio apt 2camere 43 m2 ut ...

Schitu

2 camere
43 mp
Etaj 2
2026
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

290.000 €

Casa Vila de vanzare Costine?ti, Constan?a

Schitu

189 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

350.000 €

Pensiune Vila de vanzare Costinesti, Constanta

Schitu

8 camere
470 mp
Agenție

8 luni în urmă
6

60.000 €

Proprietar Vand ?i in rate Apartament 2 camere ...

Schitu

2 camere
31 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

89.000 €

Apartament de vanzare cu trei camere decomandat ...

Schitu

3 camere
86 mp
Agenție

10 luni în urmă
4

24.600 €

De la 830 m2 + TVA- Garsoniera 24.5 m2 utili in ...

Schitu

1 camere
22 mp
Etaj 5
2026
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €

Casa vanzare la pret de apratament

Schitu

3 camere
200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

35.500 €

Garsoniera, Costine?ti 35500 euro

Schitu

1 camere
30 mp
Etaj 1
2008
Agenție

Mai mult de un an
4

128.800 €
140.000 €
92 € / mp

Teren intravilan Statiunea Costinesti zona Foru ...

Schitu

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

320.000 €

Casa de vanzare in Costine?ti

Schitu

3 camere
208 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

339.000 €

Vila Golful Francez Costinesti Nibiru 600 euro ...

Schitu

6 camere
422 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
30 € / mp

Vand doua loturi teren intravilan in suprafa?a ...

Schitu

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500.000 €

Vand vila Costine?ti

Costinești

La ~5km distanță

6 camere
1.082 mp
Agenție

10 luni în urmă
41

440.000 €

Ansamblu de proprietati in Costinesti

Sud-Est, Costinești

La ~5km distanță

7 camere
320 mp
2.500 mp teren
f.s. 31 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

690.000 €

Pensiune de vanzare Costinesti, 26 camere duble ...

Costinești

La ~5km distanță

26 camere
756 mp utili
2022

Agenție

10 luni în urmă
1

13.500 €
30.68 € / mp

Agenție imobiliară vindem teeen intra ...

Costinești

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

320.000 €
8 € / mp

Proprietar - Teren de 40.000 mp Costinesti &#82 ...

Central, Costinești

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

133.000 €

Casa situata in zona Costinesti

Costinești

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
609 mp teren