Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

35.000 €

Casa la tara, Cotu Vaii,Constanta

Cotu Văii

3 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

45.000 €
0.90 € / mp

NEGRU VODA VALCELE TEREN AGRICOL 50000 MP PRET ...

Vâlcelele

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

95.000 €
10.56 € / mp

Urgent-Vand teren intravilan,9000 mp -Albesti/C ...

Albești

La ~5km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
20.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare Albesti, Constan?a ...

Albești

La ~5km distanță

885 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

32.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare Cotu Vaii 3200mp

Albești

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

60.000 €
0.43 € / mp

Teren agricol de vanzare, 60000 mp , Limanu- Co ...

Albești

La ~5km distanță

140.000 mp
140.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

154.500 €

Vila P+1 cu 4 camere, localitatea Arsa Mangalia ...

Albești

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

180.000 €

3 cade de vanzare

Albești

La ~5km distanță

25 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Vand casa in localitatea Albesti si teren intra ...

Albești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

15.000 €
18.56 € / mp

Teren intravilan

Albești

La ~5km distanță

808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

65.000 €

Casa Comana jud Constanta

Comana

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

63.500 €

Vand casa com Comana

Comana

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan in Comana

Comana

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
30

154.500 €

Vila P+1 cu 4 camere, localitatea Arsa/ Mangali ...

Arsa

La ~10km distanță

4 camere
210,3 mp
1.045 mp teren
f.s. 15.470000267029 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan

Arsa

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
42

100.000 €

Negru Voda casa cu teren de 1200 mp, construct ...

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

5 camere
175 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

55.000 €

Casa de vanare

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

153 mp
919 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

39.505 €

Teren intravilan si curti constructii 767mp

Nord-Est, Negru Vodă

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
767 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

24.661 €

Teren in spraf. 472 mp. si curti constructii in ...

Nord, Negru Vodă

La ~10km distanță

127 mp
472 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

88.000 €

Apartament de 2 camere de vanzare ICIL

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

2 camere
46,2 mp
Etaj 1 / 4
1995
Agenție

1 lună în urmă
20

110.000 €

NEGRU VODA(cod04)-Casa 5 camere- Central

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

5 camere
174 mp
1.016 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament de vanzare 3 camere, or. Negru Voda, ...

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

3 camere
59 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament de vanzare 3 camere, or. Negru Voda, ...

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

3 camere
59 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

24.000 €

Vand casa situata in Negru Voda

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

3 camere
1.100 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

47.000 €

Vand sau schimb cu apartament

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

47.000 €

Vand sau schimb cu apartament

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

9 luni în urmă
7

35.420 €

Negru Voda, Apartament cu doua camere decomanda ...

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
1990
Agenție

6 luni în urmă
7

29.900 €

Teren de vanzare Negru Voda central

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

100 mp
1.033 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
19

108.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în orașul Ne ...

Central, Negru Vodă

La ~10km distanță

5 camere
175 mp
1.016 mp teren
2008
Agenție

1 lună în urmă
1

8.000 €
53.69 € / mp

Vand teren Agigea

Chirnogeni

La ~15km distanță

149 mp
149 mp teren