Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă

35.000 €
10 € / mp

Teren intravilan centru sat Tataru comuna Coman ...

Tătaru

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

65.000 €

Casa Comana jud Constanta

Comana

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan in Comana

Comana

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

63.500 €

Vand casa com Comana

Comana

La ~5km distanță

4 camere
90 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

35.000 €

Casa la tara, Cotu Vaii,Constanta

Cotu Văii

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

30.000 €

Apartament 2 camere

Amzacea

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

359.000 €
7.04 € / mp

Amzacea- sat G. Scarisoreanu -Ferma zootehnica ...

Amzacea

La ~10km distanță

51.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
14

359.000 €
7.04 € / mp

Comuna Amzacea- sat G.Scari?oreanu -Ferma zoote ...

Amzacea

La ~10km distanță

51.000 mp
51.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

85.000 €

Apartament 2 camere zona Poarta 6 cu Centrala s ...

Amzacea

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
1985
10E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

32.000 €

OFERTA !!! Vand casa in General Scari?oreanu, j ...

General Scărișoreanu

La ~10km distanță

1.200 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

25.000 €
3.13 € / mp

teren cu casa demolabila

General Scărișoreanu

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

38.500 €

Vand casa cu teren-livada in General Scarisorea ...

General Scărișoreanu

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri

15.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan

Arsa

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
30

154.500 €

Vila P+1 cu 4 camere, localitatea Arsa/ Mangali ...

Arsa

La ~10km distanță

4 camere
210,3 mp
1.045 mp teren
f.s. 15.470000267029 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

15.000 €
18.56 € / mp

Teren intravilan

Albești

La ~10km distanță

808 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
20.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare Albesti, Constan?a ...

Albești

La ~10km distanță

885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

95.000 €
10.56 € / mp

Urgent-Vand teren intravilan,9000 mp -Albesti/C ...

Albești

La ~10km distanță

9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

60.000 €
0.43 € / mp

Teren agricol de vanzare, 60000 mp , Limanu- Co ...

Albești

La ~10km distanță

140.000 mp
140.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

154.500 €

Vila P+1 cu 4 camere, localitatea Arsa Mangalia ...

Albești

La ~10km distanță

4 camere
210 mp
1.045 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

32.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare Cotu Vaii 3200mp

Albești

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

180.000 €

3 cade de vanzare

Albești

La ~10km distanță

25 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Vand casa in localitatea Albesti si teren intra ...

Albești

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

42.000 €

Casa de vanzare pe strada Locotenent Sandulescu

Pecineaga

La ~10km distanță

85 mp
385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.990 €

Casa pe teren1300mp

Pecineaga

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

82.000 €

Vand casa

Pecineaga

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

38.000 €

Casa Batraneasca Din Piatra Cu Curte 2042mp

Pecineaga

La ~10km distanță

2 camere
130 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
17

115.000 €

Casa P+1 din BCA ideala pentru o familie antrep ...

Pecineaga

La ~10km distanță

5 camere
167 mp
538 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

73.500 €

Casa de vanzare 1000mp