Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
2

500.000 €
38.10 € / mp

TEREN VARIANTA OVIDIU CONSTANTA 38 /mp

Vest, Constanța

13.125 mp
13.125 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

2.900.000 €
19,333.33 € / mp

OPORTUNITATE! AFACERE LA CHEIE! Ferma piscicola ...

Vest, Constanța

150 mp teren
f.s. 4000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

550.000 €
55 € / mp

Teren 10000 mp INTRAVILAN Constanta

Vest, Constanța

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
44.88 € / mp

Teren 3342 mp intravilan cu PUZ si CU- zona Hor ...

Vest, Constanța

3.342 mp
3.342 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

120.000 €

Apartament 2 camere Vivo

Vest, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 6
Agenție

2 luni în urmă
1

112.000 €

Tomis Nord- Tic-Tac-3 camere decomandate

Vest, Constanța

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

2 luni în urmă
2

91.900 €

Bdul Lapusneanu- vis a vis de Scoala Spectrum, ...

Vest, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 4
1984
Agenție

3 luni în urmă
7

68.000 €
3.78 € / mp

Teren extravilan 1,8ha - Sere- zona de VEST a C ...

Vest, Constanța

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

450.000 €
90 € / mp

Teren industrial in Constanta 5000 mp cu PUD ap ...

Vest, Constanța

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

254.100 €

BEACH SIDE RESIDENCE, APARTAMENT CU VEDERE CATR ...

Vest, Constanța

3 camere
108 mp
Etaj 7 / 8
2017

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.000 €
67.000 €

Vand apartament 2 camere zona Ciresica

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
6

1.050.000 €
1.100.000 €

Spa?iu comercial, Pia?a Mica, Municipiul Targu- ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

440 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
9

185.000 €

Apartament 3 camere zona Ultracentral - Mircea ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 8
1986
Agenție

10 luni în urmă
9

90.000 €

Ocazie - central 3camere-Zona Traian

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 2
1967
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 92.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

242.000 €

#Marina Tower by Alpha Builders | Apartamente l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 15
2026
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 242,000 € și 300.000 €
Agenție

10 luni în urmă
20

255.000 €
275.000 €

EXCLUSIVITATE! VILA UNICAT D+P+1 ZONA MAMAIA-SA ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
99 mp teren
f.s. 5.5700001716614 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

18.000 €

Casa modulara pliabila - 38mp de confort modern ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
38 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

103.000 €
206 € / mp

Teren de vanzare 500mp in Veterani, Constan?a

Central, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450.000 €
645.000 €
90 € / mp

Teren intravilan cu deschidere la Drum European ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

350.000 €
70 € / mp

Teren spațiu depozite/producție/service cu PUZ ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

499.000 €
38.38 € / mp

Vand inchiriez teren intravilan plus constructi ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

175.000 €

Exclusivitate!-Centru apartament cu 4 camere

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Parter / 3
1974
Agenție

10 luni în urmă
9

4.050.000 €

CONSTANTA-BD. MAMAIA- HOTEL 3* - 50 DE CAMERE

Central, Constanța

La ~5km distanță

3.500 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

242.000 €
675.98 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

358 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.400.000 €
280 € / mp

Teren primul rand la lacul Siutghiol Mamaia

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
14

94.000 €

Apartament 3 camere, mobilat si utilat, zona To ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

10 luni în urmă
16

298.000 €
299.000 €

Vând apartament 4 camere ultracentral 170 ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Etaj 2 / 3
1938
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150.000 €

Casa de vanzare

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
60 mp
147 mp teren