Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

230.000 €
110.000 €
92 € / mp

ANCORA , PALAS , IDEAL HALA , SERVICE , DEPOZI ...

Periferie, Constanța

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

870.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona varianta Ovi ...

Periferie, Constanța

29.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

752.000 €
500 € / mp

Teren Mamaia Nord + Autorizatie P+2 / Depus pen ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.504 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

116.000 €
140.360 €

Apartament Studio Mamaia Nord - O.B.A Tower

Nord, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
58 mp
Etaj 7
2025 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

24.000 €

casa de vanzare

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
1.180 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

71.000 €

Proprietar vand garsoniera Mamaia Nord Str M19 ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
41 mp
Etaj 6 / 6
2023
Agenție

10 luni în urmă
4

59.000 €

Garsoniera de vanzare in Mamaia Nord, LIDL, eta ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Etaj 2 / 5
2020
Agenție

10 luni în urmă
19

195.000 €

Poarta Alba, hale depozitare productie, teren 9 ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

70.000 €
5 € / mp

Teren Cernavoda in apropiere de ecluza

Central, Constanța

La ~5km distanță

14.000 mp
14.000 mp teren
f.s. 350 m
Agenție

Mai mult de un an
15

318.888 €

Vila/Pensiune Mamaia-Sat , zona Scoica

Central, Constanța

La ~5km distanță

6 camere
496 mp
496 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
122.03 € / mp

TEREN INTRAVILAN KM5

Central, Constanța

La ~5km distanță

295 mp
295 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

11 luni în urmă
1

1.674.000 €
80 € / mp

Vand teren in Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

20.925 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €

Vanzari Terenuri

Central, Constanța

La ~5km distanță

f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.250.500 €

Hotel in centrul orasului Constanta de vanzare

Central, Constanța

La ~5km distanță

24 mp utili
5E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
11

85.000 €
84.000 €

Spa?iu comercial 120 mp compartimentare ideala ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

130.900 €

#TVA INCLUS# Apartament 2 camere Mamaia Nord -M ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Etaj 3
2023
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
22

110.000 €

AXXIS NOVA RESORT&SPA - Studiou finisat int ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
48 mp
Etaj 1 / 10
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

790.888 €

Mamaia Sat Prima linie Mare spatiu comercial 34 ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

345 mp utili
2022
Agenție

11 luni în urmă
20

635.000 €
679.000 €

Oportunitate 4 camere | Caelia Residence | Fini ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
176 mp
Etaj 2 / 7
2012
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €

Apartament 3 camere Centru Stefan cel Mare Anto ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
72,28 mp
Etaj 1
1955
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

145.000 €

casa Medeea

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
139 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

174.500 €

CASA ZONA CENTRALA

Central, Constanța

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
163 mp teren
f.s. 7.7600002288818 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

156.000 €

Apart. 4 camere, Bd. 1 Decembrie 1918, 82 mp ut ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
82 mp
Etaj 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
9

320.000 €

Pensiune Mamaia Nord afacere la cheie.

Central, Constanța

La ~5km distanță

6 camere
286 mp
480 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

139.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere zona Mamaia j ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
Etaj 3 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

210.000 €

Ultracentral, ideal casa de vacan?a, locuit sau ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
Agenție

11 luni în urmă
7

240.000 €
923.08 € / mp

Constanta - Ultracentral - teren 260 mp, poziti ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

260 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

242.000 €

#Marina Tower by Alpha Builders | Apartamente l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 15
2026
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 242,000 € și 300.000 €
Agenție

11 luni în urmă
20

255.000 €
275.000 €

EXCLUSIVITATE! VILA UNICAT D+P+1 ZONA MAMAIA-SA ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
99 mp teren
f.s. 5.5700001716614 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

450.000 €
645.000 €
90 € / mp

Teren intravilan cu deschidere la Drum European ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții