Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
92.50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

573 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
92.50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona KM 5 - Veter ...

Km 5, Constanța

573 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

95.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Veterani - 500 m ...

Km 5, Constanța

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona Km 5 Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren extravilan de vanzare KM 5 - Sere Zona He ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

160.000 €
80 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

290.000 €

Vand casa Constanta KM5 (veterani)

Km 5, Constanța

6 camere
260 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

290.000 €

KM 5 - Casa P+E + Pod , 6 camere

Km 5, Constanța

6 camere
260 mp
550 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

33.000 €

Vind garsoniera din construc?ie

Km 5, Constanța

1 camere
22 mp
Etaj 4
1998
Agenție

7 luni în urmă
1

100.000 €

KM 5 - Teren + casa

Km 5, Constanța

5 camere
100 mp
460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

175.000 €

Casa de vanzare teren 660 mp, deschidere 17m, K ...

Km 5, Constanța

5 camere
100 mp
680 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 4
1977
Agenție

11 luni în urmă
1

69.000 €
138 € / mp

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona Km ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona veterani km ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

75.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Veterani - 500 m ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

117.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere, BLOC NOU, zo ...

Km 5, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 8
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

105.000 €
210 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

73.000 €
146 € / mp

Proprietar,vand 500mp,km 4-5,veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

153.000 €

casa de vanzare

Km 5, Constanța

3 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

70.000 €

km 5 - Casa 3 camere

Km 5, Constanța

3 camere
170 mp
170 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

52.000 €
146.48 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 - 355 mp

Km 5, Constanța

355 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

91.500 €

KM 5 - Casa 4 camere

Km 5, Constanța

4 camere
75 mp
200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

63.000 €
126 € / mp

Anunturi vanzari terenuri Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

71.500 €
110 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona Km 5 veterani

Km 5, Constanța

650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

100.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona km 5 - Comarnic

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500.000 €

Vand- Casa + 1etaj + pod inalt

Km 5, Constanța

5 camere
170 mp
170 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

400.000 €

Vila de Vanzare in Zona KM 5

Km 5, Constanța

5 camere
170 mp
404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

91.500 €

casa de vanzare

Km 5, Constanța

4 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

220.000 €

Vanzare casa 3 camere Constan?a, teren total 50 ...

Km 5, Constanța

3 camere
89 mp
500 mp teren