Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

38.000 €
114.11 € / mp

Ideal Investitie--Vila Cucoanei - -teren intrav ...

Km 5, Constanța

333 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

120.000 €
120 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 - 1000 mp

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

90.000 €
180 € / mp

Vand Teren Intravilan Zona Veterani - Km5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

347.000 €

Casa 4 camere, mobilata si utilata modern, KM 5 ...

Km 5, Constanța

4 camere
178,7 mp
500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

50.000 €
136.99 € / mp

Vand teren in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

365 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

100.000 €
200 € / mp

Vand teren in Constanta zona km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

55.000 €
165.17 € / mp

KM.5, EN-GROS TEREN 333 MP. DESCHIDERE 12.40 M, ...

Km 5, Constanța

333 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

40.000 €
125 € / mp

Teren intravilan Constanta Km5 zona Comarnic

Km 5, Constanța

320 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

100.000 €
200 € / mp

Teren Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

78.000 €
156 € / mp

Teren intravilan Km5 Zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

74.000 €
148 € / mp

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona km ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

50.000 €
140.85 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5 Comarnic

Km 5, Constanța

365 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
24

279.000 €

Casa de vanzare KM 4-5 D+M

Km 5, Constanța

6 camere
260 mp
690 mp teren
2006
Agenție

Mai mult de un an
6

85.000 €
85 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5 Vila Cucoan ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare Constanta intravilan construib ...

Km 5, Constanța

300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

42.150 €
150 € / mp

Anunturi vanzari terenuri Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

281 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona KM 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

149.500 €

Casa 3 camere - Km.5 - 149.500 euro (Cod E2+E7 ...

Km 5, Constanța

3 camere
90 mp
235 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 149,500 € și 153.000 €
Agenție

Mai mult de un an
10

120.000 €

3 CAMERE | DECOMANDAT | PARTER | MOBILAT

Km 5, Constanța

3 camere
67 mp
Parter
1980
Agenție

Mai mult de un an
29

350.000 €

Vila+casa de vanzare zona Km 5

Km 5, Constanța

5 camere
225 mp
540 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

85.500 €

Km 5, apartament 2 camere de vanzare, gaze, mob ...

Km 5, Constanța

2 camere
43 mp
Etaj 5 / 5
2015
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 82,500 € și 85.500 €
Agenție

Mai mult de un an
11

160.000 €
80 € / mp

Vand teren in Constanta zona km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

200.000 €
200 € / mp

Teren Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

74.500 €
149 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 74,500 € și 75.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

109.000 €
218 € / mp

Teren Km 5 Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

215.000 €
215 € / mp

Oferte terenuri de vanzare in Constanta zona km ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

92.000 €
184 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

100.000 €
200 € / mp

Vand teren in Constanta zona Veterani Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

105.000 €
210 € / mp

Vand teren in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

119.500 €

Km 5-Veterani, ap 2 cam, etaj 4 , bloc nou, ter ...

Km 5, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
2022