Proprietăți unice: 45
Proprietari: 7
Agenție

3 luni în urmă
9

80.800 €

Anda , 2 camere cu centrala gaze , etaj interme ...

Anda, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 3
1984
Agenție

4 luni în urmă
7

76.000 €

ANDA , 2 CAMERE DECOMANDAT , MOBILAT , UTILAT

Anda, Constanța

2 camere
49 mp
Etaj 3
1984
Agenție

6 luni în urmă
16

79.500 €

Aurel vlaicu-apartament 2 camere decomandat cu ...

Anda, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
11

560.000 €

Cladire spatiu comercial / birouri , in zona An ...

Anda, Constanța

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

150.000 €

Vand apartament cu 3 camere, zona Anda

Anda, Constanța

3 camere
80 mp
1983
Agenție

Mai mult de un an
1

1.872.000 €
130 € / mp

CET/ ANDA/ IDEAL HALE /DEPOZITE

Anda, Constanța

14.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

90.000 €
88.000 €

Apartament de vanzare 2 cam zona Anda

Anda, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
8

89.999 €

Apartament 2 camere Anda

Anda, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
10

155.000 €

Apartament cu 3 camere ( spatiu comercial) CET ...

Anda, Constanța

3 camere
68 mp
Parter
1983
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 170.000 €
Agenție

6 luni în urmă
6

93.000 €

Anda - Apartament 2 camere

Anda, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
10

60.000 €

Casa - Spatiu comercial zona CET,Anda

Anda, Constanța

1 camere
36 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

52.000 €

Garsoniera decomandata ,zona Anda

Anda, Constanța

1 camere
24 mp
Etaj 2 / 4
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 52,000 € și 55.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

429.000 €

Vand casa Constanta zona Anda .

Anda, Constanța

6 camere
340 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

429.000 €

VIila D+P+E - Zona Anda

Anda, Constanța

6 camere
340 mp
540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

405.000 €

Casa cu teren de vanzare

Anda, Constanța

3 camere
750 mp