Proprietăți unice: 290
Proprietari: 45
Agenție

Ieri
20

320.000 €

Agigea - vila cu potențial multiplu pentru locu ...

Agigea

5 camere
455 mp
428,88 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

2 zile în urmă
5

62.500 €
25 € / mp

Teren 2500 mp la intrare in Eforie Nord

Agigea

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
5

92.000 €
87.37 € / mp

Teren de vanzare Agigea zona Penny

Agigea

1.053 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

78.400 €
80 € / mp

Vanzari terenuri in Agigea zona Golful Pescarul ...

Agigea

980 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

43.500 €
72.50 € / mp

Vanzari terenuri in Agigea zona pod

Agigea

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

23.000 €
46 € / mp

Oferte vanzare terenuri in Agigea zona castelul ...

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

21.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

420 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

22.500 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Agigea

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
25

110.000 €

Vilă P+M de VÂNZARE, Agigea

Agigea

4 camere
113,06 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

235.000 €

Vila Premium P+1 + Rooftop Panoramic Vedere Lac

Agigea

4 camere
185 mp
372 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

94.000 €

Apartament 2 Camere Steaua de Mare

Agigea

2 camere
50 mp
Parter
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

3.000 €

Pensiune cu Aspect Specific Maramuresean, Agige ...

Agigea

300 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

250.000 €

Spatiu Comercial, 460 mp, Agigea, Zona Centrala ...

Agigea

430 mp utili
1E
1970
Agenție

Ieri
20

99.900 €

Km.5 - Veterani 3 camere mobilat, utilat, bloc ...

Agigea

3 camere
55 mp
2023
3E
Agenție

2 zile în urmă
6

50.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare- Lazu, Jud. Constan ...

Agigea

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

68.888 €
36.74 € / mp

Teren 1875 mp intravilan Agigea zona Stadion

Agigea

1.875 mp
1.875 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

85.000 €
17 € / mp

LAZU | CENTRU LOGISTIC | TEREN INTRAVILAN 5000M ...

Agigea

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

47.500 €
79.17 € / mp

Exclusivitate Vanzare teren 600 mp. Lazu front ...

Agigea

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

95.000 €
79.17 € / mp

Vanzare Exclusiva teren 1200 mp. Lazu front str ...

Agigea

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

1.000 €
1 € / mp

Teren Agigea - Eforie Nord

Agigea

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

17.000 €
34 € / mp

Vand teren Agigea 500 mp deschidere 20mp

Agigea

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

15.000 €
18.75 € / mp

Teren extravilan

Agigea

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

14.000 €
36.18 € / mp

Teren intravilan Techirghiol - King Pavaj

Agigea

387 mp
387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare - Agigea

Agigea

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

165.000 €

Exclusivitate! Penthouse, 3 cam, vedere la mare ...

Agigea

3 camere
90 mp
2023
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

119.600 €
100 € / mp

Teren intravilan Agigea

Agigea

1.196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

10.800 €

Apartament de vanzare 2 camere mari decomandat

Agigea

2 camere
63 mp
Parter
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

234.000 €

Casa tip Mediteraneana

Agigea

2 camere
480 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

37.683 €
79 € / mp

Teren de vanzare in Agigea 477 mp, deschidere 2 ...

Agigea

477 mp
477 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €

Apartament cu 3 camere in Agigea + Boxa- Șoseau ...

Agigea

3 camere
77,5 mp
Parter
1990