Proprietăți unice: 290
Proprietari: 45
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

514 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

1.334.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare intre Agigea si Techirghiol zo ...

Agigea

46.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

45.000 €
125 € / mp

Agigea Lac- teren intravilan 360mp, colt

Agigea

360 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

40.000 €
100 € / mp

Loturi teren construcții 400-550mp

Agigea

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
19

270.000 €

Vila D+P+1+M - Agigea - 270.000 euro (Cod E2+E7 ...

Agigea

9 camere
400 mp
640 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15.000 €
30 € / mp

AGIGEA- teren 500mp cu deschidere 16m la alee d ...

Agigea

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

150.000 €

Vila P+1E de vanzare in Agigea cartierul nou

Agigea

5 camere
230 mp
300 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
20

349.900 €

Pensiune 15 camere in a Doua Linie la Mare, zon ...

Agigea

450 mp utili
1998
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

30.000 €
60 € / mp

Teren 500 mp Agigea (Zona RO-RO) – La 400 ...

Agigea

500 mp teren
f.s. 25 m
Pășune
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
4

29.000 €
72.50 € / mp

Teren de vanzare in Agigea zona Golful Pescarul ...

Agigea

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
33

355.000 €

Agigea , zona Pod, ideala pentru gradinita sau ...

Agigea

5 camere
270 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

100 €
0 € / mp

Constanta 35 ha park logistic depozite silozuri

Agigea

350.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

23.500 €
58.75 € / mp

De vanzare teren intravilan Agigea - 400mp zona ...

Agigea

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
19

49.900 €
105.72 € / mp

Teren 472 mp Intravilan Agigea - Pozitionat Ce ...

Agigea

472 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

52.000 €
104 € / mp

Teren 500 mp intre case, Agigea Central, utilit ...

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
24

148.000 €

Casa la sol, ideala pentru familie.

Agigea

3 camere
84 mp
388 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

3 luni în urmă
5

23.500 €
58.75 € / mp

De vanzare teren intravilan Agigea - 400mp zona ...

Agigea

400 mp teren
f.s. 17.379999160767 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren Steaua de Mare 2

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

250.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in Agigea la DN 38

Agigea

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

15.000 €
30 € / mp

Teren Intravilan 500 mp Agigea

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

25.000 €
62.50 € / mp

Teren intravilan Steaua de mare 2

Agigea

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

335.000 €
90.05 € / mp

Teren intravilan Agigea zona Pescaria lui Matei

Agigea

3.720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

3 loturi teren intravilan 400mp zona Agigea RO- ...

Agigea

400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

280.000 €
112.90 € / mp

Teren intravilan Agigea zona Roro

Agigea

2.480 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

27.000 €
54 € / mp

Teren intravilan Agigea zona Roro

Agigea

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.000.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

250.000 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal Parcare Tiruri Agigea Te ...

Agigea

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

2.300.000 €
23 € / mp

Teren de vanzare in Agigea intravilan cu Puz

Agigea

100.000 mp teren
Construcții