Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

65.000 €

Casa demisol+2 nivele-curte 8 ari

Luncani

4 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

33.000 €

Vand garsoniera sau inchiriere

Hădăreni

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 3 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

175.000 €

Casa de vanzare Hadareni judetul Mures

Hădăreni

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

5 luni în urmă
18

280.000 €
290.000 €

Casa individuala 361 mp, teren 1590 mp, in Luna ...

Luna

La ~5km distanță

5 camere
361 mp
1.590 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
17

194.000 €

COMISION 0%! Casa individuala, 123mp, teren 376 ...

Luna

La ~5km distanță

123 mp
376 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 194,000 € și 199.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
85.51 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa indivi ...

Luna

La ~5km distanță

994 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
2

52.000 €
57.78 € / mp

Teren intravilan 900mp Luna de Sus

Luna

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €

Casa de vanzare

Luna

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
Agenție

10 luni în urmă
17

44.520 €
70 € / mp

Teren de vanzare, zona cu acces rapid la autost ...

Luna

La ~5km distanță

636 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

35.000 €
70 € / mp

Teren de vanzare, Campia Turzii, zona cu acces ...

Luna

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

81.000 €
39.90 € / mp

Teren de vanzare parcela intravilan, Luna de Su ...

Luna

La ~5km distanță

2.030 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
19

285.000 €

Casa individuala, Luna de Sus

Luna

La ~5km distanță

5 camere
270 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

41.000 €
31.54 € / mp

Teren intravilan 1300 mp, cu casa de lemn, Luna ...

Luna

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
14

205.000 €

Case individuale 4 camere, 110 mp, 400 teren, L ...

Luna

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

203.000 €

Casa cuplata, finalizata, 150mp, 4 dormitoare, ...

Luna

La ~5km distanță

7 camere
150 mp
350 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

350.000 €

Exclusivitate!!! Doua proprietati, teren 3289 m ...

Luna

La ~5km distanță

2 camere
412 mp
3.289 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

1.200.000 €

De vanzare Hala industriala in Luna de Sus, Clu ...

Luna

La ~5km distanță

1.729 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

250.000 €

Casa individuala 160MP + Teren 500 MP l Semifin ...

Luna

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

85.000 €

Casa individuala in constructie, padure & prive ...

Luna

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
18

189.000 €

Casa tip Duplex, 130 mp, teren 450 mp, panorama ...

Luna

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

275.000 €

Casa superba si spatioasa, situata in Salicea!

Luna

La ~5km distanță

4 camere
245 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

140.000 €

Casa la rosu 91 mp utili, 976 mp teren, in Luna ...

Luna

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

84.000 €

Teren intravilan, ideal pentru casa, 1000mp, ut ...

Luna

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

265.000 €

Casa moderna cu gradina generoasa in Luna de Su ...